کندال جنر و دوین بوکر از هم جدا شدند (دوباره)منبع

روز دوشنبه 21 نوامبر مردم، انتشار رکورد در مورد این نوع چیزها، گزارش داد که این مدل و بسکتبالیست حرفه ای بی سر و صدا آن را ماه گذشته ترک کردند. منابع ناشناس نزدیک به جنر و بوکر به این نشریه گفتند که آنها برای بار دوم به دلیل برنامه های متناقض خود به رابطه خود پایان دادند. به نظر می‌رسد زمان‌بندی درست نبود و هیچ تعداد جت خصوصی نمی‌توانست تفاوتی ایجاد کند.

منبع دیگری گفت مردم“آنها به یکدیگر عشق و احترام زیادی دارند و فقط بهترین ها را آرزو می کنند.”

یک منبع گفت: «هر دو در حال حاضر برنامه‌های کاری فوق‌العاده پرمشغله‌ای دارند و تصمیم گرفته‌اند آن را در اولویت قرار دهند. جنر، 27 ساله، علاوه بر مدلینگ و حضور در آن، با خط تکیلاهای 818 خود مشغول است. کارداشیان هادر حالی که بوکر مشغول بازی در NBA است.

این زوج که از سال 2020 شروع به دوستی کردند، تا روز ولنتاین سال 2021 به طور رسمی وارد اینستاگرام نشدند، که مدت زمان انتظار طولانی برای یک کارجنر است.

این یکی را قبلا شنیده اید. کندال جنر و دوین بوکر رسما از هم جدا شدند. این بار دوم است.

اما در ماه جولای، به نظر می رسید که جنر و بوکر دوباره با هم بودند، به این معنی که یا هرگز از هم جدا نشدند، یا فقط در حال استراحت بودند، یا در واقع جدا شدند تا یک ماه بعد دوباره با هم برگردند – فقط تا حالا از هم جدا شوند. دوباره ماه ها بعد برای هر دوی آنها آرزوی موفقیت دارم، حدس می زنم!


در خرداد ماه سال جاری، E! اخبار و سرگرمی امشب گزارش داد که کندال جنر و دوین بوکر از هم جدا شده اند. یکی از منابع ناشناس گفت: “کندال احساس می کند آنها در مسیرهای متفاوتی هستند.” ET، در حالی که دیگری موافقت کرد که این زوج “در یک صفحه نیستند.”