کندال جنر مانند آدری هپبورن امروزی در پاریس لباس می پوشید

اوایل این هفته کندال جنر و خواهرش کیم کارداشیان یک بازی فوتبال پاری سن ژرمن را تماشا کردند، جایی که جنر با یک کت Bottega Veneta و کلاه بیسبال سبک استادیوم را به نمایش گذاشت.

کندال جنر این هفته در پاریس است و به نظر می رسد که با لباس پوشیدن مانند یک ستاره قدیمی هالیوود، زرق و برق نوستالژیک شهر را در آغوش گرفته است. این مدل لباسی کاملا مشکی با اکسسوری های جاودانه به تن داشت که ظاهری کامل از مجموعه بهار و تابستان 2023 The Row است.

لباس مشکی یکی از جاودانه‌ترین اقلامی است که می‌توانید در کمد لباس‌های خود داشته باشید، و میراث مد بسیار زیادی دارد – با این حال، نمی‌توان انکار کرد که طراحان جذابیت لباس مشکی کوچک را برای فصل پاییز و زمستان 2023 بازبینی کرده‌اند. . افرادی مانند Ferragamo، Givenchy و Versace همگی مجموعه‌ای از لباس‌های مشکی را ارائه کردند و ایده ظرافت را از طریق لباس‌های شب کلاسیک بررسی کردند.

محتوای اینستاگرام

به نظر می رسد جنر از نزدیک در حال مطالعه تصاویر آرشیوی آدری هپبورن بوده است، زیرا ماکسی مشکی او به لطف خط کمری متناسب، یادآور استایل ستاره است. ظاهر با کلاسیک تکمیل شده است صبحانه در تیفانی لوازم جانبی – روسری مشکی شفافی که روی موهایش پیچیده و دور گردنش حلقه شده است، کفش های مجلسی نوک تیز و عینک آفتابی مشکی یکپارچهسازی با سیستمعامل – که جذابیت مدرسه قدیمی را به او می بخشد.

جنر گفت: “من فقط برای شروع گرم شدن هوا هیجان زده هستم.” ووگ در مورد سبک اوایل این ماه «احساس می‌کنم خیلی وقت است که سردم شده است. من هیجان زده هستم که یک لباس را دوباره بپوشم. یکی از چیزهای مورد علاقه من پوشیدن لباس است – چه بلند، چه متوسط ​​یا کوتاه. من فقط عاشق این هستم که بتوانم یک چیز را روی آن بیاندازم، و سپس بقیه لباس من کفش، کیف و جواهراتم است. من عاشق یک لباس تی شرت بزرگ یا یک لباس تاپ بسیار ساده هستم. این چیزی است که می توانید میلیون ها بار بپوشید و همه متوجه آن نمی شوند، زیرا بسیار کلاسیک است. بر اساس این جدیدترین ظاهر، ما امیدواریم که شور و شوق جنر برای لباس پوشیدن بهاره ادامه یابد.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.