کندال جنر ست لباس راحتی خود را با آپارتمان های باله مد روز ست می کند


از آنجایی که دما همچنان کاهش می‌یابد و افراد مشهور بهترین لباس‌های بیرونی خود را می‌فروشند، ما جستجوی خود را برای یافتن بهترین کمد لباس‌ها در هوای سرد آغاز می‌کنیم. امسال، لازم نیست بیشتر از کندال جنر، که شیک‌ترین لباس‌های راحتی را با کفش *رسمی* سال 2022 یعنی باله تخت ست کنیم، نگاه کنیم.

در حالی که کندال برای شب‌های پاییزی با ژاکت‌های شرپا جیر، ظاهر واقعی بدون شلوار و کت‌های سبز زیتونی به ما الهام می‌دهد، اما تاکنون ندیده‌ایم که او لباس‌های راحتی داشته باشد. حتی در معمولی‌ترین روزهایش (معروف به زمانی که به باشگاه می‌رود)، او لباس‌هایی را انتخاب می‌کند که به ورزش می‌پیوندند، مانند ژاکت‌های پیلاتس آماده، شورت دوچرخه‌سواری الهام گرفته از پرنسس دایانا، و تاپ‌های برش اسپرت. آخرین ظاهر او با حضورش در فرش قرمز فاصله زیادی دارد، جایی که او لباس‌های بدن شفاف و شیک با دامن‌های متالیک، لباس‌های چاک‌دار و لباس‌های مجلسی می‌پوشد.

کندال در 6 دسامبر در حال گشت و گذار در اطراف پاپاراتزی ها در لس آنجلس، با یقه یقه اسکی، شلوار یوگا مشکی گشاد، و شیک ترین کفش این فصل – تخت باله – دیده می شود. به‌جای یقه‌های سنتی تاشو که یقه‌های یقه‌شور دارند، پیراهن کش با سبکی محکم رول شده است که در آستین‌ها و سجاف نیز ادامه می‌یابد. پاشنه‌های گشاد و گشاد، نمای بزرگ بالاتنه را آینه می‌کنند و تم تقریباً شبیه لباس خواب را ادامه می‌دهند. چیزی که به استایل ساده می‌آید، لوازم جانبی کندال است. این سوپر مدل یک کیف چرمی شیک بر روی شانه خود حمل می کند و یک جفت آفتابگیر بیضی شکل مشکی رنگی تیره به تن دارد. کفش‌های او از نوع The Row’s Elastic Leather Flats باله است که دارای یک بند نازک در قسمت میانی پا است و حال و هوای مصنوعی مری جین را ایجاد می‌کند. کندال ظاهر لباس راحتی خود را با یک نان نیمه رو به بالا و نیمه رو به بالا، با پیچک های بیرون کشیده شده برای قاب لباس کامل می کند.

لس آنجلس، حدود 06 دسامبر، کندال جنر در 6 دسامبر 2022 در لس آنجلس، کالیفرنیا عکس توسط تصاویر bellocqimagesbauer griffingc دیده می شود

Bellocqimages/Bauer-Griffin

ما می دانیم که شما می خواهید لباس کندال را مانند همین الان کپی کنید، بنابراین بهترین دوپه های مقرون به صرفه از قطعات آرام او را در زیر انتخاب کرده ایم. اینها را در پاتوق زمستانی بعدی خود بپوشید تا به سوپرمدل نهایی و زیبایی شناسی آرام دست یابید.منبع