کندال جنر در گالا لاکما لباس بدن و دامن نقره‌ای می‌پوشد

خواهرش همچنین تصویری از او در حال بوسیدن گونه خواهرش در دوران نوزادی به اشتراک گذاشت تا تولد او را تبریک بگوید.

این یازدهمین جشن سالانه موزه هنر شهرستان لس آنجلس بود و این رویداد از هنرمند هلن پاشگیان تقدیر کرد. پاشگیان یکی از پیشگامان تاثیرگذار جنبش نور و فضای کالیفرنیای جنوبی به همراه پارک چان ووک، فیلمساز پیشرو کره ای است.

لباس بدن کمی بالاتر از دامن بود و قسمت بالای ران او را برهنه نشان می داد و آستین ها با دستکش های بدون انگشت روی دستانش پایین می آمدند. جنر یک رژ لب قهوه ای تیره زده بود و موهایش را روی شانه هایش گذاشته بود.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

جنر اخیراً تولد 27 سالگی خود را جشن گرفت و عکس هایی از جشن های هفته خود منتشر کرد و از همه برای عشق تولد تشکر کرد. از تصاویر، به نظر می رسد که او جشن خود را در یک استراحتگاه زیبا با کیک، شنا و یوگا گذرانده است.

یازدهمین سالانه ورود گالا فیلم هنری لاکما

اکسل/بائر گریفینگتی ایماژ

کارداشیان در توضیح این عکس نوشت: «همیشه صدای عقل و کسی که مرا چک می‌کند وقتی هیچ کس دیگری آن را نمی‌گوید.» “من همیشه به شما افتخار می کنم که حقیقت خود را دنبال می کنید و خدای من که از درون و بیرون بسیار زیبا هستید.”

منبع

جنر را خواهرش کیم کارداشیان همراهی می‌کرد، که او نیز لباسی متناسب به تن داشت، این لباس کاملاً از وینیل مشکی با یقه‌ای شبیه لاک‌پشت، دستکش‌های کامل و دامن پری دریایی که به قطار پشت سر او روی فرش قرمز ختم می‌شد. . چکمه های نوک تیز مشکی پوشیده بود و موهای بلند پلاتینی اش را با امواج ملایم پایین انداخته بود.

یازدهمین سالانه ورود گالا فیلم هنری لاکما

روز شنبه، کندال جنر در گالا هنر + فیلم LACMA در لس آنجلس با لباسی از Burc Akyol شرکت کرد. کت و شلوار مشکی رنگ بدن مدل، با پارچه ای که قاب ناف او را می پوشاند و فقط سینه اش را می پوشاند، نشان می داد. روی کت و شلوار یک دامن نقره‌ای وینیل بود که زمین را می‌کشید و گهگاه به عقب می‌کشید تا صندل‌های پاشنه‌دارش نمایان شود.

این رویداد توسط لئوناردو دی کاپریو و اوا چاو، متولی LACMA برگزار شد. عواید گالا برای افزودن فیلم به برنامه‌های موزه و فضا به طور کلی، از جمله نمایشگاه‌ها، خریدها و برنامه‌های آموزشی استفاده می‌شود.

استیو گرانیتزگتی ایماژ