کندال جنر در مهمانی شب کریسمس 2022 لباس قرمز والنتینو می پوشد

کندال جنر، مانند خواهرش کیم کارداشیان، دیشب در جشن سالانه شب کریسمس خانواده‌اش لباسی درخشان به تن کرد و یکی از رسمی‌ترین و براق‌ترین تیپ‌های سال خود را نشان داد.

این مدل 27 ساله با او صحبت کرد دبلیو در سپتامبر در مورد اینکه چگونه او پروژه های مختلف شغلی خود، از مدلینگ تا نمایش واقعی خانواده اش را در اولویت قرار می دهد کارداشیان ها. مد البته اولین عشق و تمرکز او بود.

TikTok

کندال جنر در جشن کریسمس خانواده اش

او همچنین به حرفه خود در زمینه مد اشاره کرد و گفت: «من 14 ساله بودم که اولین بار مدلینگ را شروع کردم، و 16 یا 17 ساله بودم که به نیویورک آمدم و شروع به جدی گرفتن آن کردم. در طی 10 سال اتفاقات زیادی افتاده است و تکامل هیجان انگیز است.منبع

جنر عکسی از این لباس را از پشت در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت در حالی که دوستش کارتر گرگوری ویدیویی از جنر منتشر کرده بود که یک نوشیدنی در دست دارد و با لباس به سمت دوربین راه می‌رود. خواهران او کیم و خلو کارداشیان نیز در این کلیپ حضور داشتند.

کندال جنر با لباس والنتینواین مدل یک لباس والنتینو قرمز بدون بند با موهای قهوه ای خود را به صورت صاف و صاف انتخاب کرد. او آن را با یک لب برهنه جفت کرد.

او گفت: «مدلینگ برای مدت طولانی بخشی از زندگی من بوده است. زمانی بود که بالاترین اولویت و تمرکز من بود. من دوست دارم که اکنون در جایی هستم که بتوانم جنبه های مختلف زندگی ام را تقسیم بندی کنم. من به شدت درگیر رشد کسب‌وکارم و توجه زیادی به آن‌ها هستم، و دوست دارم بتوانم برای کارهایی که دوست دارم در صحنه فیلمبرداری حضور داشته باشم. در یک نقطه خاص، همه چیز خیلی سریع پیش می رفت، اما اکنون احساس می کنم واقعاً می توانم خیلی بیشتر از آن قدردانی کنم و فوق العاده حضور داشته باشم.

اینستاگرام