کندال جنر خالکوبی باسن عقرب عظیم را در جلد مجله جدید به نمایش گذاشت

در 29 سپتامبر، عقرب 26 ساله خالکوبی بزرگی را به نمایش گذاشت که نشان دهنده ستاره او دقیقاً روی دریره او بود. این عکس بخشی از مجموعه تصاویری بود که توسط عکاس استیوی دنس برای شماره 45 گرفته شده بود. پاپ مگ. این مدل همراه با عکس روی جلد، که جنر را در کلاهی به عقب با حالت چهره‌ای غیرقابل احترام نشان می‌داد، مجموعه‌ای از تصاویر سیاه و سفید و ویدیویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که «خالکوبی» را با شکوه تمام نشان می‌داد. او در توضیح اسلایدشو نوشت: “ما متوجه شدیم، تو یک عقرب هستی.”

جنر ابتدا به درس پیاده روی رفت و هرگز به عقب نگاه نکرد. او گفت: «در واقع نمی‌توانستم باور کنم که آنجا هستم. “من خیلی سرد بودم، حتی اگر سینه هایم بیرون بودند.”


منبع

وقتی صحبت از مدلینگ به میان می آید، کندال جنر همیشه برای هر چیزی بازی می کند. اخیراً، این ستاره واقعیت در اولین شوی مد بالا خود در سال 2014 منعکس شد. در 18 سالگی، جنر از درخواست مارک جیکوب مبنی بر اینکه او با یک تاپ کاملا شفاف و ابروهای سفید شده روی باند فرودگاه راه برود، بی اعتنا شد.

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

نه، این یک خالکوبی واقعی نیست. این عکاس در یکی دیگر از پست های اینستاگرامی Dance فاش کرد که این عقرب سیاه توسط میکاپ هنرمند فرا حمیدی با دست نقاشی شده است. حمیدی در مورد این عکس گفت: «وقتی @stevie_dance از شما می‌خواهد یک 🦂 را با دست نقاشی کنید و این کار را سریع انجام دهید. شما فقط برو برو برو.»

کندال جنر علامت نجومی خود را بسیار جدی می گیرد.

به یاد می‌آورم که با نماینده‌ام تماس گرفت و گفت که مارک و کتی [Grand] می‌خواست من را در این سطح محض قرار دهد، و من می‌گفتم: «من اهل بازی هستم. من مشکلی ندارم. من با نوک پستان خوب هستم ووگویدیوی “زندگی در ظاهر”. این من را بیشتر عصبی نکرد. من واقعاً می‌گفتم، “دوپ، هر چه آنها می‌خواهند، این دیدگاه آنهاست، بیایید آن را انجام دهیم.” بنابراین من کاملاً راحت بودم.»