کندال جنر جوراب شلواری به عنوان شلوار می پوشید – به عکس ها مراجعه کنید


کندال جنر به تنهایی در حال کشتن صنعت شلوار است و در نتیجه، بلر والدورف باید یک جلسه دادرسی انضباطی را تعیین کند.

خواهر بزرگ جنر در روز سه شنبه 22 نوامبر لباسی را در اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که در آن جوراب شلواری به عنوان شلوار پوشیده بود. بله درست خواندید لباس تنگ. مانند. شلوار. درست زمانی که فکر می‌کردم شلوار ساق شلوار (که کارجنرز آن را تأیید می‌کرد) متعلق به گذشته است، اینجا هستیم. علاوه بر مفهوم جوراب شلواری به تنهایی، لباس (نمای کاملی از Bottega Veneta بهار/تابستان 2023) به نوعی… خوب است؟

این مدل جوراب شلواری مشکی کمی شفاف با پاشنه های نوک تیز مشکی پوشیده بود که به پاهای بلندش طول بیشتری می داد. در بالا، او یک ژاکت سرمه ای بافت دار با یک تی شرت سفید زیر آن پوشیده بود. موهای تیره اش را پایین، صاف و با قسمت میانی پوشیده بود. نمای Jenner’s IG را اینجا ببینید:

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

ظاهر جوراب شلواری کندال جنر پس از اعلام جدایی آرام (دوم) او با بازیکن NBA، دوین بوکر، ظاهر شد، به این معنی که این ظاهر بدون شلوار (که مطمئنا توجه ما را به خود جلب کرده است) پس از جدایی بسیار عالی است. مناسب. روز دوشنبه 21 نوامبر مردم گزارش داد که جنر و بوکر ماه گذشته آن را کنار گذاشتند. منابع ناشناس به این نشریه گفتند که آنها برای بار دوم به دلیل برنامه های متناقض خود به رابطه خود پایان دادند.

یک منبع گفت: «هر دو در حال حاضر برنامه‌های کاری فوق‌العاده پرمشغله‌ای دارند و تصمیم گرفته‌اند آن را در اولویت قرار دهند. جنر با برند تکیلا 818، مدلینگ و فیلمبرداری خود مشغول است کارداشیان ها، در حالی که بوکر مشغول بازی در NBA است.


منبع