کندال جنر با تانک سفید و بدون سوتین روی تخت می‌خوابد

لباس راحتی کندال جنر شامل یک تانک سفید و چکمه های چرمی است.

او این پست را توضیح داد: “@fwrd توسط @yuliagorbachenko #KJxFWRD #Kendallsedit.”

سوپرمدل در پرسش و پاسخ گفت: بخش مورد علاقه من این بوده است که بتوانم در هر مرحله از فرآیند خلاقیت، از به اشتراک گذاشتن اکتشافات طراح جدیدم گرفته تا همکاری با تیم عکاسی در سطحی صمیمی، نظر بدهم. BAZAAR.com در مورد موقعیت خود در سال گذشته “من واقعاً به یک سبک مینیمالیست و بدون دردسر با یک دختر جذاب فرانسوی کشیده شده ام. یک شلوار جین عالی و یک تانک کوچک با چند اکسسوری زیبا و همه چیز تمام شده است. مارک هایی که واقعاً به آنها علاقه دارم The Row هستند. سایمون میلر، توتم، بود، و خیته، چند مورد را نام ببریم.”

منبع

در نقش خلاقانه‌اش، جنر به مدیریت پیشنهادات سایت با طراحان و برندهای نوظهور کمک کرده است – سبک ساده و پیچیده‌اش همیشه قابل مشاهده است.

جنر از سپتامبر 2021 مدیر خلاقانه FWRD بوده است. همین هفته گذشته، او در حال قدم زدن در اطراف بورلی هیلز دیده شد که شیک به نظر می رسید با یک کت قهوه ای روشن و براق با دکمه های طلایی از سایت تجارت الکترونیک لوکس. او این قطعه برجسته را با دامن ماکسی بژ با شکاف ساق بلند، یک تی شرت سفید ساده از Leset، و چکمه‌های چرمی مشکی تا روی زانو با پاشنه‌های کوچک و خمیده ست کرد.

این سوپرمدل امروز یک عکس رابطهی در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که در آن عکس‌های مختلفی از او دراز کشیده روی یک تخت سفید با یک تاپ بلند نیمه شفاف، که به عنوان یک لباس کوتاه ظاهر می‌شد، و چکمه‌های چرمی مشکی تا زانو با پاشنه‌های رکابی به اشتراک گذاشت. او برای عکاسی سوتین نپوشید. موهای صافش پایین بود و آرایش گلگون و لب تمشکی مات داشت.