کلی کلارکسون به تازگی یک “پرچم قرمز” جدید درباره همسر سابقش، براندون بلک استاک کشف کرده است.

چوپرا توضیح داد که یک مادر تازه وارد باید هدیه را از شریک زندگی خود دریافت کند، اگرچه هیچ فشار واقعی لازم نیست. این بازیگر 40 ساله در ژانویه 2022 از اولین دخترش، مالتا ماری، از طریق جانشین پذیرایی کرد و ما نمی‌توانیم از خود بپرسیم که نیک جوناس چه شوهری برای او انتخاب کرده است.

کلی کلارکسون به تازگی همه چیز را در مورد هدایای فشاری یاد گرفته است، اگرچه او در حال حاضر مادر دو فرزند است.

اگر می خواست، فقط از هارت بپرسید! هارت وفادار به ریشه‌های خود در مسابقات موتورسواری، به همسر فوق ستاره‌اش پینک هدیه‌ای بسیار سخت‌کوش داد: یک موتور سیکلت. هارت به کلارکسون گفت: «بین من و او، منطقی بود. من این را به عنوان تشکر از شما به خاطر اینکه یک مادر عالی بود و فرزندم را به دنیا آورد به او دادم.

کلارکسون پس از هفت سال زندگی مشترک، در ژوئن 2020 از بلک استاک درخواست طلاق داد و این یک جدایی کامل نبود. پس از یک جنگ طولانی تسویه حساب، بنا به گزارش ها، او مجبور شد یک بار پرداخت 1.3 میلیون دلاری را به بلک استاک علاوه بر پرداخت ماهیانه 115000 دلار برای حمایت از همسر و فرزند بپردازد. زن و شوهر سابق حضانت دو فرزند خود را تقسیم می کنند، اما کلارکسون همچنین درگیر یک دعوی حقوقی علیه شرکت مدیریت پدرشوهرش است.

منبع

در همین حال، کلارکسون دو فرزند به نام های ریور رز 8 ​​ساله و رمی 7 ساله با همسر سابقش براندون بلک استاک دارد. کلارکسون گفت: “من هدیه ای دریافت نکردم” و افزود: “می دانم که باید یک پرچم قرمز می بود. راستش نمی‌دانم که او می‌دانست.»

کل مفهوم اخیراً توسط پریانکا چوپرا و موتورسوار سابق کری هارت در یک قسمت اخیر برای او توضیح داده شد. نمایش کلی کلارکسون. چوپرا توضیح داد: “وقتی بچه دار شدی، باید یک هدیه بگیری،” کلارکسون پاسخ داد: “خب، بچه را می گیری، درست است؟”