کلی کلارکسون استیج «صدا» را با لباسی بی‌عیب و نقص تعطیل کرد

صدا ویدئویی از اجرای خود را در اینستاگرام با عنوان “@kellyclarkson IS THE MOMENT 🎄🎄🎄🎄” به اشتراک گذاشت و ما نتوانستیم بیشتر به توافق برسیم.

کیتی بولبی مدیر دیجیتال در Country Living است، جایی که او راهنمای هدیه، بررسی محصول، صنایع دستی و برنامه های تلویزیونی مانند Yellowstone را پوشش می دهد. او در حال حاضر در حال دوخت یک الگوی دوخت متقاطع برای شماره بعدی مجله استمنبع

وقتی کریسمس فرا می رسد …

وقتی کریسمس فرا می رسد ...

لباس سرمه ای انحراف از چیزی است که ما از کلی به دیدن آن عادت کرده ایم. او گلم تعطیلات را با یک لباس مجلسی دراماتیک که تا زمین پوشیده شده بود به ارمغان آورد. او ظاهر را با سایه چشم درخشان و قفل‌های صاف بلند کرد.

ما رسماً روز شماری می کنیم صدا برای فصل 23 باز می گردد. کلی در آخرین فصل خود در کنار Chance the Rapper، Niall Horan و Blake Shelton مربیگری خواهد کرد. اگر فینال را از دست دادید، دنبال طاووس باشید.

کلی آهنگ جدیدش را با آریانا گرانده، بابا نوئل، نمی شنوی، خواند، اما در غیاب آریانا، کلی هر دو قسمت این دوئت را خواند. و همانطور که او بارها و بارها ثابت کرده است، کلی می تواند مطلقاً هر چیزی را بخواند. شاید برایس لتروود برنده فصل 22 شود، اما صدای قدرتمند کلی او را ربود و لباس خیره کننده او بهترین انتخاب برای اجرای او بود.

وقتی کریسمس فرا می رسد …
اعتبار: آمازون