کلمات تاییدی مثال – کلمات تایید چیست؟

و قبل از اینکه فکر کنید کلمات تأیید کننده یک زبان عشقی «بد» یا «نیازمند» هستند، کارشناسان معتقدند که معمولاً برعکس است. گراوریس می‌گوید: «افرادی که به این زبان عشق صحبت می‌کنند معمولاً کسانی هستند که به جزئیات کوچک زندگی دیگران توجه می‌کنند و به آنها اهمیت می‌دهند.

مهم است که به یاد داشته باشید این ایده ها برای همه یکسان نیستند. برخی از مردم طرفدار PDA رسانه های اجتماعی نیستند و برخی دیگر ستایش کوتاه و شیرین را در مقابل تک گویی ترجیح می دهند. رایت پیشنهاد می‌کند از شریک زندگی‌تان مثال‌هایی از کلمات/عمل‌هایی بپرسید که به او احساس خوبی می‌دهد و درباره هر دو خواسته/نیاز خود گپ بزنید. به یاد داشته باشید که صبور باشید زیرا شما و شریک زندگی تان با هم کار می کنید تا تعادل مناسب را پیدا کنید!

اگر زبان عشق شما یا شریک زندگی تان کلمات تایید کننده است، چه نکاتی در رابطه با شما وجود دارد؟

گراوریس توضیح می دهد: «درست مانند هر رابطه ای، احساس قدردانی و درک بسیار مهم است. “فقط این است که برای افرادی که کلمات تاییدی را به عنوان زبان عشق خود دارند، معنای بسیار بیشتری دارد.” کلمات احتمالاً برای شما سخت‌تر می‌شوند، بنابراین اگر کسی چیزی می‌گوید که به شما آسیب می‌زند، سعی کنید بدون اینکه حالت تدافعی بگیرید، دلیل آن را توضیح دهید. این احتمال وجود دارد که آنها لزوماً وزن کلمات خود را درک نکرده باشند.

اگر شما و شریک زندگی تان زبان عشق خود را کشف کرده اید و یکی از شما “کلمات تاییدی” را بیان می کند، این مواردی است که باید در نظر داشته باشید:

وقتی زبان عشق شریک زندگی شما کلمات تایید کننده است:

به *همه* Cosmo دسترسی پیدا کنید

در نهایت، مهم است که توجه داشته باشید که زبان عشق شما می تواند هر از گاهی، بسته به موقعیت، تغییر کند. بعد از یک روز بد، ممکن است بخواهید به جای صحبت کردن در آغوش بگیرید، یا ممکن است دوست داشته باشید به جای بحث درباره احساسات خود، زمان با کیفیتی را با هم بگذرانید. گراوریس می‌گوید همه چیز به برقراری ارتباط با شریک زندگی‌تان برمی‌گردد و هر دوی شما درباره چیزهایی که در آن لحظه نیاز دارید صحبت کنید.

اگر زبان عشقی مشابه شریک زندگی خود نداشته باشید چه؟

همدلی نسبت به احساسات آنها کمک زیادی می کند، همانطور که در هنگام ناراحتی از آنها صحبت می کنند و تا آنجا که ممکن است از آنها تشکر یا تمجید می کنند. فقط فرض نکنید که شریک زندگی شما می داند که شما اهمیت می دهید – به آنها بگویید و اغلب به آنها بگویید.

باتیستین می‌گوید کلمات تأیید یکی از ساده‌ترین زبان‌های عشق برای تعیین دقیق هستند. نه تنها دوست دارید شفاهی «دوستت دارم» را بشنوید، بلکه گراوریس می‌گوید احتمالاً از شنیدن این که چرا شریک زندگی‌تان شما را دوست دارد لذت می‌برید و به احتمال زیاد این تبادل هرگز قدیمی نمی‌شود.

گفته می شود، هر کسی می تواند با کمی زمان و تلاش یاد بگیرد که به یک زبان عشق جدید (یا دیگر) صحبت کند. باتیستین پیشنهاد می کند: «از شریک زندگی خود بپرسید که چه کارهایی می توانید انجام دهید که به طور معناداری به او نشان دهد که دوستش دارید. سعی کنید همانطور که توضیح می دهند حالت تدافعی به خود نگیرید، اما توجه کنید و کنجکاو باشید تا پاسخ را بیابید.

شما باید استفاده کنید شما کلماتی برای آگاه کردن شریک زندگی شما از آنجایی که زوج‌ها اغلب زبان‌های عشق متفاوتی دارند، اگر شریک زندگی‌تان نمی‌داند که کلمات شفاهی یا نوشتاری باعث می‌شود شما احساس دوست‌داشتن کنید، ممکن است به استفاده از آن‌ها فکر نکند. به علاوه، حتی اگر شریک زندگی شما میکند گراوریس می گوید که زبان عشق خود را بدانید، ممکن است در بیان احساسات یا توجه به چیزهای کوچک مهارت کافی نداشته باشند، پس صبور باشید و ببخشید.

درمانگر ازدواج، خانواده و رابطه جنسی توضیح می‌دهد: «زبان‌های عشق می‌توانند به ما کمک کنند تا بفهمیم چگونه افراد زندگی‌مان هم عشق می‌دهند و هم عشق می‌گیرند». راشل رایت، MA، LMFT. «آیا تعارف کردن یا تمیز کردن آشپزخانه برای کسی معنای بیشتری دارد؟ خرید یک هدیه در مقابل گذراندن یک ساعت بدون تلفن با هم چطور؟

اگر با مفهوم زبان های عشق تازه کار هستید، آنها در کتاب سال 1992 توسط دکتر گری چپمن نشات گرفته اند: پنج زبان عشق: چگونه تعهد قلبی خود را به همسر خود ابراز کنید. و زمانی که پیوندهای پایدار و سالم ایجاد می کنند، به نوعی مهم هستند.

وقتی صحبت از زبان های عاشقانه به میان می آید، اکثر مردم تسلط بر کلمات تأییدی نسبتاً ساده می یابند. در اینجا مواردی وجود دارد که می توانید برای شریک زندگی خود که زبان عشقش کلمات تأیید است بگویید و انجام دهید:

    به عنوان کسی که زبان عشقش کلمات تأیید است، می توانم تصدیق کنم که یک تعریف ساده یا “دوستت دارم” مرا به یک بتونه مستقیم تبدیل می کند. از طرف دیگر، من تمایل دارم که تحسین و قدردانی خود را با انجام کارهایی مانند ارسال پیامک صبح بخیر برای والدینم یا گذاشتن یادداشت های زیبا در اطراف خانه برای مراکزم ابراز کنم. و بله، من 100 درصد آن کسی هستم که همیشه کارت های دست نویس افرادی را که دوستشان دارم ذخیره می کند.

    چه نشانه هایی وجود دارد که زبان عشق شما کلمات تایید کننده است؟

    خبر خوب: زوج ها کاملاً نکن باید همان زبان عشق اولیه را داشته باشند تا رابطه آنها کار کند. همه چیز به این خلاصه می شود که یاد بگیرید هر کدام چگونه دوست دارید عشق بدهید و دریافت کنید. رایت می‌گوید: «اگر یکی از افراد در یک رابطه (افلاطونی، عاشقانه، یا غیره) عشق را با کلمات محبت‌آمیز/تأییدکننده و دیگری با اعمال خدمت بیان کند، ممکن است هر دو به یکدیگر عشق نشان دهید و متوجه آن نباشید. اهمیت شناخت زبان عشق اصلی یکدیگر

    کار را به عنوان یک زن و شوهر برای کشف و کشف زبان عشق یکدیگر با هم به عنوان یک ماموریت تعیین کنید. گراوریس می‌گوید: «با متعهد شدن به دوست داشتن یکدیگر به شیوه‌هایی که برای یکدیگر معنادار است، به زودی خود را در یک رابطه شاد و رضایت‌بخش خواهید یافت. و TBH، اینها کلماتی هستند که می توانم پشت سر بگذارم.منبع

جایی بین اولین قرار و بی پایان ماراتن های نتفلیکس، عاشق شدن به نوعی اتفاق می افتد این سرگرم کننده است، هیجان انگیز است، و این ارتباطی است که شما می خواهید تا زمانی که از نظر انسانی ممکن است حفظ کنید. را وارد کنید: زبان های عشق. مردم تمایل دارند به طور منحصر به فرد از طریق زبان های مختلف عشق، ارتباطات ایجاد کنند (و حفظ کنند)، و اگر مشتاق کلمات شیرین و متن های صبح بخیر هستید، به احتمال زیاد زبان عشق شما کلمات تأیید کننده است. اجازه بدهید توضیح دهیم.

خیلی ساده: آنها از شما می خواهند که با کلمات خود به آنها اطمینان، اعتبار و حمایت بدهید و مهمتر از آن، از شما می خواهند که منظور داشتن چی میگی. گراوریس می‌گوید: «برای شریک‌هایی که کلمات تأییدکننده زبان عشقشان است، تشخیص تعارف و اظهارات جعلی می‌تواند بسیار آسان باشد. “توصیه شماره یک من این است که مطمئن شوید اگر چیزی به شریک زندگی خود می گویید از قلب شما سرچشمه می گیرد. اگر چیزهای تصادفی بگویید یا چیزهایی درست کنید، متوجه می شوند که شما معتبر نیستید.»

مانند هر رابطه ای، مهم نیست که زبان عشق یکسان یا متفاوت داشته باشید، ارتباط کلیدی است. اگر نتوانید احساسات و عواطف خود را به طور مؤثر بیان کنید، اوضاع واقعاً نمی تواند به جلو حرکت کند یا پیشرفت کند. گراوریس می گوید، به همین دلیل بسیار مهم است که زبان اصلی عشق خود و شریک زندگی تان را شناسایی کنید و دائماً به آنها صحبت کنید. باتیستین توضیح می‌دهد که این نه تنها به شما کمک می‌کند تا نیازهای یکدیگر را بهتر درک کنید، بلکه استفاده از زبان‌های عشق یکدیگر در واقع می‌تواند به رشد کمک کند زیرا زبان‌های عشق به ما کمک می‌کنند تا بفهمیم چگونه عشق را به شریک زندگی‌مان منتقل کنیم و آنها چگونه عشق را منتقل می‌کنند.

برعکس، داشتن یک مکالمه نافرجام، تبریک شفاهی، تشکر یا تایید نشدن، یا دریافت کلمات ناخوشایند به ویژه برای کسی که این زبان عشق را دارد ناراحت کننده است.

چند نمونه از کلمات تاییدی چیست؟

همانطور که ممکن است حدس بزنید، این زبان عشق حول کلمات متمرکز شده است. جنی ماری باتیستین، LMFT، یک درمانگر ازدواج و خانواده در مرکز درمانی امید، توضیح می‌دهد: «کلمات تأییدکننده را می‌توان گفت یا نوشت که حمایت‌کننده و همدلانه باشد». “آنها اغلب رفتار، مشارکت ها، موفقیت ها یا چالش های یک فرد را تصدیق، شناسایی و تشخیص می دهند.”

اساساً، چپمن می‌گوید که اکثر مردم به یکی از پنج زبان عشق صحبت می‌کنند: کلمات تأیید، اعمال خدمات، زمان کافی، لمس فیزیکی، و دادن/دریافت هدیه. رایت می‌گوید که شناسایی این زبان‌های عشق – هم در دیگران و هم در خودتان – یک راه *بوسه سرآشپز* برای درک بهتر افراد VIP در زندگی شما است. از آنجایی که اکثر مردم تمایل دارند عشق را آنطور که می خواهند دریافت کنند، یاد گرفتن زبان عشق شریک زندگی، والدین، دوستان و غیره می تواند به شما کمک کند تا به مردم خود نشان دهید که چقدر برایتان اهمیت قائل هستید و آنها واقعاً درک می کنند و از آنها قدردانی می کنند.

اگر در به خاطر سپردن اظهار نظر مثبت و شفاهی مشکل دارید، باتیستین پیشنهاد می‌کند یک یادآوری روزانه در تلفن خود قرار دهید تا برای آنها پیامی زیبا ارسال کنید یا حتی یک میم خنده دار برای آنها بفرستید. او پیشنهاد می‌کند: «چند کارت «فکر کردن به تو» را بردارید و هر ماه یکی را برای شریکتان بفرستید یا چند خودکار بیاورید و روی آینه حمام بنویسید «دوستت دارم». قبل از اینکه متوجه شوید، به زبان آنها صحبت خواهید کرد.

وقتی کلمات تاییدی است شما زبان عشق:

برخی از نشانه‌های دیگر ممکن است این باشد که وقتی شریک زندگی‌تان متوجه می‌شود که شما ظاهرتان را تغییر داده‌اید، قدردانی می‌کنید، از انتخاب کارت تولد مناسب برای کسی لذت می‌برید و آهنگ‌های عاشقانه برای شما بسیار سخت است. گراوریس می‌گوید که احتمالاً واقعاً دوست دارید به شریک زندگی‌تان پیامک ارسال کنید و/یا تحسین خود را از طریق رسانه‌های اجتماعی ابراز کنید، در حالی که رایت اضافه می‌کند که ممکن است از طرفداران بزرگ نامه‌های عاشقانه و نان تست نیز باشید.

ما در زیر به مثال‌ها و ایده‌های خاص‌تری خواهیم پرداخت، اما به طور خلاصه، افرادی که این زبان عشق را دارند، طرفداران بزرگ چت‌های صمیمانه و تعارف هستند – هم دادن و هم گرفتن. داینیس گراوریس، مربی رسمی جنسی، کارشناس روابط با SexualAlpha و MysteryVibe می‌افزاید: «برای این افراد، کلمات مهم‌تر از اعمال هستند.

اکنون بدیهی است که اولین کاری که باید انجام دهید این است که زبان عشق خود را پیدا کنید، مانند این (رایگان!) آزمون زبان عشق. سپس آزمون را برای همه کسانی که به آنها اهمیت می دهید ارسال کنید تا بتوانید ایده بهتری در مورد چگونگی آن داشته باشید آنها ابراز محبت و اگر معلوم شد که شما یا کسی که دوستش دارید رتبه بالایی برای کلمات تاییدی دارید، خوب، به جای درستی آمده اید. از معنای واقعی کلمات تأییدی زبان عشق تا نکاتی برای نشان دادن آن (به علاوه برخی توصیه‌های متخصص مشاوره دوستیابی) برای هر چیزی که باید بدانید ادامه مطلب را بخوانید.

اگر زبان عشق شما کلمات تایید کننده باشد به چه معناست؟