کریس همسورث پس از یک هشدار بهداشتی از بازیگری فاصله خواهد گرفت

کریس همسورث پس از یک سری آزمایشات ژنتیکی که نشان داد او حامل دو نسخه از ژن مرتبط با افزایش خطر ابتلا به بیماری آلزایمر است، از بازیگری استراحت خواهد کرد. نمایشگاه Vanity Fair در 18 نوامبر گزارش شده است.

برادر میانی همسورث، 39 ساله، در حین فیلمبرداری این کشف را انجام داد بی حد و حصر، آینده او جغرافیای ملی مستندهایی در مورد «به عقب راندن زوال طبیعی که با گذشت زمان و پیری به وجود می‌آید». VF.

همسورث به تهیه‌کنندگان گفت: «اگر این انگیزه‌ای برای مردم است که بهتر از خودشان مراقبت کنند و همچنین بفهمند که شما می‌توانید قدم‌هایی بردارید، پس فوق‌العاده است». “نگرانی من این بود که نمی‌خواستم آن را دستکاری کنم و بیش از حد آن را دراماتیک کنم و آن را به نوعی چنگ زدن برای همدلی یا هر چیز دیگری برای سرگرمی تبدیل کنم.”منبع

سیدنی، استرالیا – 27 ژوئن: السا پاتاکی، کریس همسورث و فرزندانشان ساشا و تریستان در اولین نمایش Thor: Love And Thunder در محله سرگرمی Hoyts در 27 ژوئن 2022 در سیدنی، استرالیا در سیدنی شرکت کردند. (عکس از دان آرنولد/WireImage)دون آرنولد

این بازیگر همچنین فاش کرد که بحث در مورد اینکه آیا او باید نتایج خود را در برنامه به اشتراک بگذارد یا آن را خصوصی نگه دارد، وجود داشته است. در نهایت، او تصمیم گرفت از نتایج خود فیلمبرداری کند، به این امید که ممکن است فرد دیگری را برای انجام آزمایش تشویق کند تا بتواند برای انجام اقدامات پیشگیرانه مجهزتر شود.

همسورث گفت: «این واقعاً چیزی را در من برانگیخت که بخواهم کمی استراحت کنم VF در یک مصاحبه و از زمانی که نمایش را به پایان رساندیم، من در حال تکمیل کارهایی هستم که قبلاً برای انجام آنها قرارداد بسته بودم. حالا وقتی این هفته این تور را به پایان می‌برم، به خانه می‌روم و می‌خواهم استراحت خوبی داشته باشم و ساده‌تر باشم. با بچه ها باش، با همسرم باش.» استرالیایی با همسر 12 ساله خود، السا پاتاکی، سه فرزند دارد.

در برنامه، همسورث این کشف را “بزرگترین ترس من” نامید. اگرچه نتایج تضمینی برای تشخیص آلزایمر نیست، همسورث می‌گوید که “8 تا 10” برابر بیشتر احتمال دارد به این بیماری مبتلا شود.