کریس جنر توضیح داد که چگونه نام همه بچه هایش را انتخاب کرده است و برخی از آنها وحشی هستند


تا به حال به این فکر کرده اید که چرا همه دختران کار جنر این چنین هستند ک-اسم ها؟ آیا کریس جنر واقعاً آنقدر جلوتر از زمان خود بود که میزان برندسازی شخصی را که خانواده‌اش باید انجام دهند، قبل از اینکه آن خانواده حتی وجود داشته باشد، پیش‌بینی کرد؟ یا اینکه فقط برای ناز بودن است؟

در قسمت دوم از فصل دوم Hulu’s کارداشیان ها، که در 29 سپتامبر پخش شد، مادر گردان نهایی نحوه انتخاب نام هر یک از فرزندانش را شکست، و این یک نوع سواری وحشیانه است. این موضوع به این دلیل مطرح شد که کایلی هنوز نام پسرش را فاش نکرده است، زیرا او و دوست پسرش تراویس اسکات نمی‌توانستند انتخاب کنند، اما شما نمی‌توانید بدون کارت تامین اجتماعی دریافت کنید. Khloé Wolf را پیشنهاد کرد زیرا با وبستر همخوانی دارد، بنابراین آنها آن را به عنوان یک مکان نگه دارنده گذاشتند.

آنها باید فقط با کریس جنر تماس می گرفتند، زیرا سیستم او … کامل است.

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کریس در این قسمت می‌گوید: «من نام بچه‌هایم را قبل از تولد می‌دانستم. من اسم کورتنی را دوست داشتم، و بعد فکر کردم، واقعاً جالب است که آن را بگذارم ک بر روی آن. بنابراین آسان بود. و سپس کیم – کریسمس روز مورد علاقه من در سال است، و من نام نوئل را دوست دارم، و شاید نام او این باشد. اما بعداً با یک K شروع نشد و کوئل واقعاً عجیب به نظر می رسید، بنابراین کیمبرلی نوئل بود. من فقط در اینجا مکث می کنم و می گویم که او می توانست با سکوت کنول را انجام دهد ک.

و سپس Khloé. من طراح Chloé را دوست داشتم و سپس Chloé را با a امتحان کردم ک، جنر ادامه داد و این هم واقعا خوب بود. من دوباره مکث می کنم و می گویم که هیچ طراح Chloé وجود ندارد. برندی به نام Chloé وجود دارد که توسط Gabrielle Aghion تاسیس شده است که نام آن را به نام دوستش گذاشته است.

منبع