کریس آیوری شوهر الن پمپئو کیست؟ حقایق، اطلاعات


شخصیت الن پمپئو مردیث در آناتومی گری ممکن است یک زندگی عاشقانه وحشی با داستان‌های داستانی داشته باشد که فصول را در بر می‌گیرد، اما خود بازیگر نسبتاً در مورد رابطه IRL خود سکوت کرده است. الن پس از آشنایی با همسر کنونی خود، کریس آیوری، در سال 2003 و ازدواج در سال 2007، صاحب سه فرزند شد. آنها یک خانواده دوست داشتنی هستند! منظورم این است که فقط به این ادای احترام شیرین IG نگاهی بیندازید:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

پس دقیقاً “صخره” و “هم روح” الن 15+ سال کیست؟ ما تمام غواصی های عمیق را انجام دادیم تا شما مجبور نباشید. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد کریس آیوری، همسر الن پمپئو بدانید، از حرفه تاثیرگذار او گرفته تا احساسات بد او در مورد برخی از وسایل او. خاکستری صحنه های.

کریس آیوری تهیه کننده رکورد است

هاب الن در درجه اول به خاطر گذراندن سالهای طولانی کار به عنوان تهیه کننده موسیقی شناخته شده است، و ممکن است شما با برخی از آهنگ هایی که او روی آنها کار کرده است آشنا نباشید. آها، آیا آهنگ “به سلامتی (نوشیدن به آن)” ریحانا زنگ می زند؟ (اگر فکر می کنید من فقط سعی می کنم بهانه ای برای تماشای موزیک ویدیو بیاورم، درست می گویید:)

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کریس علاوه بر کارش در صنعت موسیقی، اخیراً یک مدیر اجرایی برای برند دو و میدانی میراث سرجیو تاچینی شده است – شاهکاری که الن به آن بسیار افتخار می کند. “او 25 سال است که در تجارت موسیقی بوده و در 50 سالگی حرفه خود را تغییر داده است. و او آن را کشت. منظورم این است که آن را از پارک بیرون انداخت. این شگفت انگیز است! بنابراین برای هر کسی که احساس می کند گیر کرده است، می توانید حرفه خود را تغییر دهید. در هر سنی.” ما هفتگی در سال 2019 وقتی صحبت از محوریت همسرش به مد در سن 50 سالگی شد. عکس یکی از طرفداران شناخته شده این برند، در حال دریافت

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

الن و کریس ابتدا قبل از شروع عشقشان با هم دوست بودند

همانطور که مشخص شد، این زوج در واقع یک ملاقات شیرین و بامزه داشتند، معروف به آن‌ها برای اولین بار در سال 2003 در یک فروشگاه مواد غذایی لس آنجلس چشم‌هایشان را بسته بودند. برای شش ماه بعد، آن دو با هم دوست بودند تا اینکه «یک شب او برای من متفاوت به نظر می‌رسید. “کریس به یاد آورد مردم.

هرچه الن و کریس بیشتر با یکدیگر آشنا می شدند، بیشتر احساس می کردند که مقصد کشتی آنهاست. الن هنگام بازگو کردن لحظه‌ای که متوجه شدند در بوستون با فاصله چند دقیقه از هم بزرگ شده‌اند، اعتراف کرد: «ما در تمام زندگی‌مان شش درجه بودیم، بنابراین احساس می‌کنم که قرار بود باشیم.

سرجیو تاچینی استلا راه اندازی شد

کوین مازورگتی ایماژ

آنها در شهر نیویورک ازدواج کردند

در سال 2006، سه سال پس از ملاقات، کریس پس از صرف صبحانه در تولد 37 سالگی الن، از او خواستگاری کرد. نماینده او به او گفت: “او شگفت زده و هیجان زده بود.” مردم به هنگام. و صادقانه؟ من هم اگر در روز تولدم از من خواستگاری می‌کردم…آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآیدم و با یک الماس تراش‌شده‌ی زمرد 3.5 قیراطی در یک محیط پلاتین، نه کمتر از ¯\_(ツ)_/¯.

افراد مشهور در بازی نیویورک نیکس در مقابل نیواورلئان پلیکانز شرکت می کنند

جیمز دوانیگتی ایماژ

^ بودجه حلقه آینده من به من می خندد lol.

این زوج یک سال بعد در مراسمی صمیمی در تالار شهر در منهتن پایین ازدواج کردند و حتی مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک را به عنوان شاهد خدمت کرد. پدر الن در مورد عروسی گفت: “او فقط چیز بزرگی نمی خواست.” خود الن قبلاً گفته بود که در روز بزرگ او “هیچ چیز “بزرگ” وجود نخواهد داشت. بسیار کوچک خواهد بود.”

در مورد برنامه های بعد از عروسی این زوج؟ به همان اندازه نمادین “ما پنج شنبه شب با چشم قرمز پرواز کردیم. صبح جمعه، از خواب بیدار شدیم، به تالار شهر رفتیم، عروسی خیلی سریع برگزار شد و بعد از آن برای ناهار به لوپا رفتیم.” آناتومی گری زاج گفت در با کلی و رایان زندگی کنید در سال 2017

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

برخی از صحنه های الن برای کریس تا حدی ناخوشایند هستند

کریس دارد بیان کرد که ازدواج با یک ستاره تلویزیونی به دلایلی همیشه پیاده روی در پارک نبوده است. اولین؟ او، ارم، بیشتر رومانتیک صحنه های آناتومی گری. او هنوز حمایت می کند، اما ممکن است گاهی اوقات کمی بد باشد. در مصاحبه ای در سال 2019 با ما هفتگیکریس اعتراف کرد: “من می گویم حسود نیستم، من واقعاً اعتماد به نفس دارم، اما این ناجور است.”

الن حتی در این مورد گفت: “به یاد دارم که در ابتدا برای او واقعاً سخت بود.” خانمها اول با لورا براون پادکست در سال 2021. “پسر بیچاره نمی‌دانست وارد چه کاری می‌شود… او می‌گوید: “این چیزی نیست که من برای آن ثبت نام کردم. تو برو سر کار و با آن کنار بیایی. من پاتریک را دوست دارم. [Dempsey] و همه چیز، او یک شخص خوب است، اما واقعا دوست دارم؟'”

^ TBH، اگر زمانی با یک بازیگر قرار می گرفتم، این من بودم، بنابراین احساس می کنم یا کریس!

او و الن سه فرزند دارند

الن و کریس در مجموع سه فرزند با هم دارند: استلا لونا، 13، سینا می، 8، و الی کریستوفر، 5 ساله. و الن مانند پدر و مادری که در زمینه فناوری پیشرو است، زیباترین عکس های آنها را در سراسر اینستاگرام خود به اشتراک می گذارد. مورد در نقطه؟ پس از تولد فرزند سوم او و کریس در سال 2016، او در اینستاگرام نوشت: “کریس آیوری فقط یک درجه سقوط کرد … من یک پسر جدید دارم” در کنار این پست حساس:

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

به علاوه، او همچنین تجربه خود را در مورد بزرگ کردن دو دختر بزرگترش به اشتراک گذاشته است: “دختران من سیاه پوست هستند، بنابراین برای من بسیار مهم است که تصاویر زیادی از زنان زیبا، قدرتمند و قوی سیاه پوست ببینند.” مردم در سال 2020. اخیراً در بحث میز قرمز، او در مورد اینکه چرا داشتن مکالمات پیرامون نژاد مهم است صحبت کرد. او گفت: “احساس نکنید که باید در مورد نژاد صحبت کنم. من از صحبت کردن در مورد نژاد نمی ترسم. بسیاری از مردم وقتی آن را مطرح می کنید بسیار عصبی می شوند و من می دانم که چرا این کار را می کنند، اما من نمی ترسم.” مجریان مشترک جادا پینکت اسمیت، آدرین بنفیلد-نوریس و ویلو اسمیت. “اینها مکالمات مهمی هستند و اگر از صحبت کردن در مورد آن می ترسید، این یک مشکل است.”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآسатν است که فعلاً می‌دانیم، اما برای اطلاعات بیشتر در مورد کشتی کریس و الن، حتماً اینجا را بررسی کنید!منبع