کریسی تیگن می گوید سقط جنین با جک در واقع یک سقط جنین بود

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه می توانید از حقوق سقط جنین در ایالات متحده حمایت کنید، راهنمای ELLE را اینجا ببینید.



منبع

تیگن هنگام بحث در مورد واژگونی Roe v. Wade توسط دادگاه عالی با Legend به این موضوع پی برد. مانند هالیوود ریپورتر تیگن نوشت، تیگن به لجند گفت که «او نسبت به افرادی که سقط جنین می‌کنند و شرایطی که باید پشت سر بگذارند و تصمیم احساسی که باید می‌گرفتند احساس همدردی می‌کرد، زمانی که لجند به او فهماند که او در واقع یکی از آن افراد است. ”

دو سال پیش، زمانی که جک، جان و فرزند سومم را باردار بودم، مجبور شدم تصمیمات سخت و دلخراش زیادی بگیرم. تقریباً در نیمه راه کاملاً مشخص شد که او زنده نخواهد ماند و من نیز بدون هیچ مداخله پزشکی نمی‌توانم زنده بمانم.» هالیوود ریپورتر.

تیگن در مورد آن لحظه گفت: «ساکت شدم، احساس عجیبی داشتم که آن را اینطور درک نکرده بودم. من به دنیا گفتم ما سقط کردیم، دنیا قبول کرد که ما سقط کردیم، همه تیترها می گفتند که سقط جنین است. و از این که در وهله اول نگفتم چیست، واقعاً ناامید شدم و احساس احمقانه‌ای داشتم که بیش از یک سال طول کشید تا واقعاً بفهمم که ما سقط جنین کرده‌ایم.»

کریسی تیگن داستان سقط جنین خود را به اشتراک می‌گذارد، داستانی که تا همین اواخر متوجه نبود. تیگن در نشست A Day of Reasonable Conversation در مورد اینکه چگونه از دست دادن سومین بارداری او با پسر جک در هفته بیستم در واقع یک سقط جنین بود که زندگی او را نجات داد صحبت کرد.

تیگن اضافه کرد که او ابتدا آن را به عنوان یک سقط جنین نمی دید، اما اکنون، «اجازه دهید آن را همین طور بنامیم: این یک سقط جنین بود. سقط جنین برای نجات جانم برای نوزادی که مطلقاً هیچ شانسی نداشت. و صادقانه بگویم، من هرگز تا چند ماه پیش آن را کنار هم نگذاشتم.»

تیگن به اشتراک گذاشت هالیوود ریپورتراو در توییتر خود نوشت: «به همه شما گفتم که سقط جنین داشتیم، زیرا فکر می‌کردم همین بود. اما این یک سقط جنین بود و ما یک دفعه دلشکسته و سپاسگزار بودیم. فقط یک سال طول کشید تا متوجه شدم.»

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

وقتی تیگن و همسرش جان لجند خبر از دست دادن خود را در سپتامبر 2020 به اشتراک گذاشتند، آن را سقط جنین نامیدند. تیگن که اکنون فرزند چهارم این زوج را باردار است، در طول نشست توضیح داد که مدتی طول کشید تا متوجه شود واقعاً چه اتفاقی افتاده است.