کریسی تیگن می‌گوید دو سال پیش سقط جنین داشته، نه سقط جنین

تیگن به اشتراک گذاشت: «ساکت شدم، احساس عجیبی داشتم که آن را اینطور درک نکرده بودم. من به دنیا گفتم که ما سقط جنین داشتیم، دنیا قبول کرد که ما سقط جنین داشتیم، همه تیترها می گفتند که این یک سقط جنین است. و از این که در وهله اول نگفتم چیست، واقعاً ناامید شدم و احساس احمقانه‌ای داشتم که بیش از یک سال طول کشید تا واقعاً بفهمم که ما سقط جنین کرده‌ایم.»
منبع

تیگن گفت: «اجازه دهید آن را همان طور که بود بنامیم: این یک سقط جنین بود. سقط جنین برای نجات جانم برای نوزادی که هیچ شانسی نداشت. و صادقانه بگویم، من هرگز تا چند ماه پیش آن را کنار هم نگذاشتم.»

دو سال پیش، وقتی جک، جان را باردار بودم[’s] و فرزند سومم مجبور شدم تصمیمات سخت و دلخراش زیادی بگیرم. تقریباً در نیمه راه کاملاً مشخص شد که او زنده نخواهد ماند و من نیز بدون هیچ مداخله پزشکی نمی‌توانم زنده بمانم.»

کریسی تیگن در روز پنجشنبه ۱۶ سپتامبر فاش کرد که سقط جنینی که دو سال پیش داشت در واقع یک سقط جنین بوده است. او به تازگی به روش نجات جان به این شکل نگاه کرده است.

این مدل که در حال حاضر فرزند چهارم خود را از همسر جان لجند باردار است، در اجلاس سران آژانس تاثیر اجتماعی Propper Daley با عنوان “یک روز گفتگوی غیرمنطقی” به روی جمعیت باز شد. هالیوود ریپورتر.

در سپتامبر 2020، این زن 36 ساله در پستی احساسی در اینستاگرام نوشت که سومین فرزند خود را، پسری که خانواده از قبل شروع به صدا زدن جک کرده بودند، به دلیل عوارض بارداری از دست داده است. تنها پس از لغو دادگاه عالی قلیه v وید در ژوئن 2022 متوجه شد که از نظر فنی سقط جنین کرده است.

مطابق با THRتیگن گفت در واقع این لجند بود که به او کمک کرد بفهمد که سقط جنین کرده است. آن دو در مورد احساس همدردی او با افراد حامله ای صحبت می کردند که وقتی متوجه شدند زندگی فرد باردار و/یا کودک در خطر است، مجبور به تصمیم گیری برای پایان بارداری شدند.