کریسمس سلطنتی 2022 ساسکس «انتظار می‌رود که رد شود».

آنجلا لوین، زندگی‌نامه‌نویس سلطنتی، به این روزنامه گفت: «مرگ ملکه به این معنی است که فشار زیادی برای کنار هم بودن همه اعضای خانواده وجود نخواهد داشت – که خوب است زیرا به نظر می‌رسد هری و مگان در آنجا حضور نخواهند داشت.»

لوین خاطرنشان کرد: «این موضوع مربوط به سارابطه است که می‌خواهند فرزندانشان بدانند خانواده پدرشان چگونه است یا خیر، اما همچنین ممکن است خانواده‌های سلطنتی بعد از فیلم مستند، آنها را در آنجا نخواهند.»

با این اوصاف، انتظار می‌رود که خاطرات هری – پس از تعطیلات ژانویه – به موضوعات سخت‌تر مربوط به خانواده‌اش بپردازد. بیشتر در مورد آنچه در اینجا انتظار می رود:منبع

اگر فکر کرده اید که آیا مگان مارکل و شاهزاده هری برای بدترین فصل تعطیلات جهان با خانواده سلطنتی به انگلستان برمی گردند، پاسخ این است – قابل درک – احتمالاً نه.

او افزود که “هری و مگان نمی آیند”، گفت که تصمیم آنها برای نشستن در این یکی می تواند “آرامشی برای بقیه اعضای خانواده” باشد، زیرا انتظار می رود فیلم های مستند نتفلیکس سارابطه در هفته های آینده باعث ایجاد تنش شود.

بدون شک هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه مگان و هری در مورد خانواده سلطنتی در مستندهایشان بحث خواهند کرد (مگان به سادگی گفته است که این یک داستان عاشقانه در مورد رابطه او و هری است) وجود ندارد، بنابراین به نظر می رسد که از هم اکنون خانواده بر سر هیچ چیز مارپیچ شده اند.

خانواده سلطنتی در روز کریسمس به کلیسا می روند

مگان و هری در حال گذراندن کریسمس با خانواده سلطنتی در سال 2018.

در حالی که گزارش شده است که شاه چارلز انجام داد از مگان و هری دعوت کنید تا برای کریسمس سالانه خود در ساندرینگام به خانواده سلطنتی بپیوندند. خورشید گزارش می دهد که آنها “انتظار می رود که دعوت را رد کنند” زیرا روابط “ترش” است.

استفن پاندگتی ایماژ