کریستین چیو و میلا کونیس «Bling Empire» چگونه دوستانی هستند؟

علاوه بر این، کریستین گفت تاتلر در ماه ژوئیه که ستارگان هالیوود مانند میلا و اشتون از او الهام گرفتند تا از پلتفرم خود استفاده کند برای افزایش آگاهی به دلایل مختلف او در مورد زندگی نزدیک با این زوج گفت: «همسایگان سابق ما میلا کونیس و اشتون کوچر برای افزایش آگاهی و کمک مالی برای کسانی که از جنگ در اوکراین آسیب دیده اند، ایستادند.

این یک مهمانی شام است که ما دوست داریم برای آن دعوت شویم.

البته، طرفداران در مورد اینکه چگونه این دو ممکن است نه تنها مسیر خود را با هم تلاقی کنند، بلکه به ظاهر دوستان خوبی هم تبدیل شده اند، گیج شده اند. سلام، ما عاشق یک متقاطع A-List تصادفی هستیم! یک بیننده توییت کرد“دوست بودن میلا کونیس با کریستین OMFG وحشی است” در حالی که دیگری اضافه، “میلا کونیس به کریستین می دود و آنها مانند دوستان قدیمی خود را می گیرند >”.

گتی ایماژ

بالقوه پر زرق و برق ترین نمایش در نتفلیکس، امپراتوری بلینگ فصل سوم بالاخره رسید عاشقانه، جدایی و البته تمام درام وجود دارد، اما بینندگان به طور خاص توسط یک مهمان ویژه غیرمنتظره شگفت زده شده اند.

آنها متعهد شدند که مبلغ هنگفتی از پول را به صورت عمومی اهدا کنند و من این را تحسین می کنم زیرا آنها از پلتفرم خود استفاده کردند، به طور تصاعدی به افراد بیشتری دست یافتند و البته به طور تصاعدی سرمایه های بیشتری را جمع آوری کردند.”

این صحنه کریستین و همسرش دکتر گابریل چیو را می‌بیند که برای شام بیرون می‌روند، جایی که میلا ظاهر می‌شود (به‌نظر می‌رسد غیرممکن است) و شروع به چت کردن با ستاره واقعیت می‌کند. نمایش A:

دوستان میلا کونیس و کریستین چیو در امپراتوری بلینگ چگونه هستند؟

فصل سوم Bling Empire اکنون در نتفلیکس در حال پخش است.

منبع

در مورد نحوه ارتباط این دو، مشخص شد که کریستین و گابریل قبلا با میلا و همسر اشتون کوچر همسایه بودند. در امپراتوری بلینگ صحنهشنیده می شود که میلا به کریستین می گوید: “محله دلتنگ توست.”

بله، ما در مورد میلا کونیس بازیگر A-List صحبت می کنیم که ظاهری کاملاً تصادفی در امپراتوری بلینگ فصل سوم در کنار بازیگران کریستین چیو. اما واقعاً میلا و کریستین چگونه با هم دوست هستند و چرا این بازیگر در سریال حضور دارد؟

در حالی که این دو خانواده قبلاً در نزدیکی یکدیگر زندگی می کردند، اکنون در نقاط مختلف لس آنجلس قرار دارند. طبق گزارش ها، خانواده چیوس در یک خانه 8.7 میلیون دلاری (7.7 میلیون پوند) در لس آنجلس زندگی می کنند. در ضمن پارسال میلا و اشتون دادند خلاصه معماری نگاهی به داخل خانه مزرعه پایدار آنها در لس آنجلس.