کریستینا آگیلرا جدیدترین چهره مشهوری است که ترند جوراب شلواری را امتحان کرده—به عکس مراجعه کنید

در دسامبر سال 2021، اکستینا دوران «کثیف» خود را در جوایز انتخاب مردم احیا کرد، جایی که او یک چاقوی کرست سیاه، سفید و زرد روی جوراب‌های توری با ترک‌ها پوشید. او در این مراسم جایزه آیکون موسیقی را دریافت کرد.

در عکس فقط جوراب شلواری، کریستینا آگیلرا جوراب شلواری مشکی مات با کمر بلند پوشیده است. برهنه، آگیلرا سینه خود را با بازوی خود می پوشاند. موهایش که ساییده شده و در قسمت میانی، قرمز است.

این ستاره 42 ساله پاپ این عکس ها را در جشن اولین سالگرد آلبوم تجربی خود به زبان اسپانیایی منتشر کرد. آگیلرا، که در سه قسمت از ژانویه 2022 با شروع منتشر شد La Fuerza (قدرت).

او در توضیح این پست نوشت: “چند لحظه از آرشیو آگیلرا🔥🗝️”. “یک سال کامل از لا فوئرزا… این چیزی بیش از یک موسیقی است، خاطرات، همکاری ها و لحظات بسیار زیادی است که من احساس خوشبختی می کنم که با تمام ذهن های زیبای پشت این پروژه به اشتراک گذاشته ام.»

آگیلرا در هنگام دریافت این جایزه گفت: “من همیشه تلاش کرده ام که موسیقی من پیام های توانمندسازی را منتقل کند، چه این که حقایق خودم را بگویم یا به کسانی که به تنهایی قادر به انجام این کار نیستند.” مردم. “هنرمندی من همیشه برای مبارزان این دنیا بوده است، برای کسانی که با ناملایمات روبرو هستند، برای کسانی که می خواهند تغییر ایجاد کنند، موسیقی من برای شماست.”
منبع

زمان کثیف شدن… 2.0. کریستینا آگیلرا که در چند دهه گذشته در بسیاری از ترندها پیشگام بوده است، از جمله تکه‌های چرمی، تاپ‌های آویزان پیچ خورده، زنجیر بدن، و هایلایت‌های مشکی روی بلوند، در باشگاه غیررسمی «جوراب شلواری به عنوان شلوار» به افرادی مانند کندال جنر پیوسته است. در یک پست اینستاگرامی که در روز شنبه 28 ژانویه به اشتراک گذاشته شد، ستاره پاپ چرخ فلکی از عکس‌های برگشتی را به اشتراک گذاشت که در آن عکسی جز یک جوراب شلواری مشکی به تن ندارد. بنابراین خواننده «جن در بطری» بیش از یک موضع دارد: به شلوار نه بگویید و به تاپ ها نه بگو