کریستن استوارت یک چرخش سکسی در نمادین ترین ظاهر شانل انجام داد

جانشینان کوکو شانل، از جمله کارل لاگرفلد فقید و ویرجینی ویار، رنگ‌های خاص خود را به تکرار اصلی او اضافه کرده‌اند و تنوع رنگ و پارچه را معرفی کرده‌اند، در حالی که به ماهیت کت و شلوار وفادار می‌مانند.

یکی دیگر از A-lister برجسته در FROW: سفیر قدیمی برند کریستن استوارت، که یک چرخش معاصر را بر روی کت و شلوار نمادین Chanel قرار داد. تیپ او شامل یک تاپ تانکر بدون آستین مادر جین، یک ژاکت بوکله سفید و یک دامن مینی فوق العاده بود. استوارت همه چیز را با پمپ های پلت فرم مری جین جیر مشکی، جوراب های بلند سفید و انبوهی از جواهرات نقره تکمیل کرد.

تعداد کمی از لباس ها به جایگاه نمادین و تأثیر ماندگار کت و شلوار توئیدی شانل دست یافته اند. این کت و شلوار در سال 1925 توسط گابریل “کوکو” شانل طراحی شد و در آن زمان سر و صدای زیادی به پا کرد زیرا تا آن زمان کت و شلوارها لباس مردانه محسوب می شدند. امروزه، البته، خلقت شانل به عنوان تجسم لوکس کلاسیک دیده می شود.

تنها چند هفته پس از میزبانی نمایش فوق العاده زنانه خود در لس آنجلس، شانل مجموعه شانل متیرز دارت آرت خود را در اول ژوئن در توکیو ارائه کرد. مثل همیشه، فهرستی از ستارگان بین المللی، از بازیگر پارک سئو جون تا هنرپیشه، حضور داشتند. جنی کیم از بلک‌پینک، که در این مراسم اجرای آهنگ‌های «Fly Me to the Moon» و «Killing Me Softly» را اجرا کرد.

این مقاله برای اولین بار در ووگ بریتانیا.
منبع

خود کوکو شانل با پوشیدن یکی از کت و شلوارهای اصلی دامن تویید، 1929.

ساشا/گتی ایماژ

شنل بهار/تابستان 2023 مد لباس بالا.

استفان کاردیناله – کوربیس/گتی ایماژ

کریستن استوارت در 1 ژوئن در توکیو.

فیلیپ فونگ/گتی ایماژ