کجا می توان «الویس» را در خانه پخش کرد

اما در سال های اخیر، ادعا می کند که الویس راک اند رول را اختراع کرد رد شده اند، و به حق. از نوازندگان برجسته راک که قبل از پادشاه حضور داشتند می‌توان به آیک ترنر، ری چارلز و بیگ ماما تورنتون اشاره کرد. با وجود بحث های جاری در مورد کارهایی که الویس انجام داد یا نکرد، کاتالیز کرد، محبوب کرد یا به خود اختصاص داد، میراث او به عنوان یک افسانه راک اند رول در موسیقی، فرهنگ پاپ، و اکنون تاریخ سینما زنده است.

قبل از الویس در تابستان 2022 منتشر شد هیاهو در مورد فیلم زندگینامه موسیقی به معنای واقعی کلمه سوار شده بود سال ها. باز لورمن، کارگردان استرالیایی که بیشتر برای فیلم هایش شناخته شده است رومئو + ژولیت، مولن روژ!، و گتسبی بزرگ، برای اولین بار در سال 2014 به این پروژه ابراز علاقه کرد و تا سال 2019، الویس همانطور که می دانیم به طور رسمی اعلام شد. این هیاهو تنها با نزدیک شدن به اکران فیلم تشدید شد: تا ژوئن همان سال، 17 میلیون بازدید از تریلر و 44 میلیون استریم از موسیقی متن ترانه تک آهنگ Doja Cat “Vegas” وجود داشت.

اگر هنوز ندیده اید الویس، اکنون قطعاً زمان آن است زیرا برای هشت (!) نامزدی اسکار، از جمله بهترین فیلم، با آستین که اولین نامزدی خود را به دست می آورد، در راه است! همیشه! تکان دادن سر اسکار در بخش بهترین بازیگر مرد. فصل جوایز مطمئناً شروع خوبی برای او دارد، به خصوص که او چند هفته پیش جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد درام را به خانه برد.

در تابستان، این فیلم مورد انتظار به طور انحصاری در سینماها اکران شد. اما اکنون، می توانید فیلم را در HBO Max پخش کنید. JFYI، هر فیلمی که توسط برادران وارنر تولید می‌شود، تقریباً ۴۵ روز پس از نمایش در سینماها، به سرویس استریم می‌رسد. پس منتظر چی هستی؟!

طبق رکوردهای جهانی گینس، الویس پریسلی با بیش از یک میلیارد دلار فروش در سراسر جهان، پرفروش ترین هنرمند موسیقی انفرادی تمام دوران است. الویس در سال‌های پایانی زندگی خود، عادات غذایی ناسالم و سوء مصرف داروهای تجویزی را ایجاد کرد که در نهایت منجر به مرگ او در سال 1977 در 42 سالگی شد.

فهمیدم! بنابراین، چگونه می توانم تماشا کنم الویس?

جریان الویس اکنون در HBO MAX

افسانه‌ای بودن بازیگران نیز باعث شد که این هیاهو بسیار زیاد شود. تام هنکس اولین نفری بود که برای بازی در نقش سرهنگ تام پارکر (مدیر الویس) انتخاب شد و آستین باتلر که بازی او مورد تحسین منتقدان قرار گرفت، گفته می شود که انسل الگورت، آرون تیلور جانسون، مایلز تلر و … را شکست داده است. حتی هری استایلز برای نقش اصلی.

اگر به متقاعد کردن بیشتری نیاز دارید، الویس قطعا ارزش این را دارد که به مدت 2 ساعت و 39 دقیقه روی مبل خود بچسبید. این فیلم تاریخچه آغاز کار، زندگی شخصی و رابطه این نماد با مدیرش، سرهنگ تام پارکر، را روایت می کند. و این را دریافت کنید: باز اخیراً به اشتراک گذاشته است که یک نسخه چهار ساعته (!!) از پروژه دارد، بنابراین امیدواریم که همه طرفداران در نهایت کارگردانی قابل پخش را دریافت کنند.منبع

با حسن نیت از برادران وارنر تصاویر

سریع! قبل از اینکه فیلم را ببینم، یک دوره آموزشی در مورد همه چیز الویس به من بدهید.

من گاتچو، ب.ب. الویس پریسلی، ملقب به پادشاه راک اند رول، یک نماد موزیکال با حسن نیت است که فعالیت حرفه ای اش در فرهنگ پاپ آمریکایی، آن گونه که ما امروز می شناسیم، آغاز کرد. توجه ملی که با افزایش شهرت الویس همراه بود، همراه با طنین او در میان شنوندگان جوان، او را به یک حس فرهنگی مضاعف تبدیل کرد.

گفتنی است، در اینجا همه چیزهایی است که برای تماشای آن باید بدانید الویس قبل از پخش زنده اسکار در 12 مارس به علاوه همه اعضای مهم IRL برای درک کامل داستان او.