کتی کوریک می‌گوید کسی که وانمود می‌کند موش در توالتش موش دارد کلاه‌برداری شده است.

سوزان در 19N برای اولین بار زمانی که کوریک هویت خود را به اشتراک گذاشت، پاسخ داد: “بله و من مدونا هستم.” در واقع، او تا زمانی که کوریک برای تایید هویت خود سلفی ارسال نکرد، باور نکرد. کوریک این مبادله را در استوری های اینستاگرام مستند کرد که شامل به روزرسانی هایی در مورد موش Splinter و دعوت کریسمس به اقامتگاه سوزان بروکلین بود. کوریک حتی سعی کرد سوزان را مجبور به ترک سیگار کند! او سرمایه گذاری شد!

در 14 دسامبر، روزنامه‌نگار مشهور با پیامی از یک زن بروکلینی به نام سوزان که اشتباهاً به آن مشهور رسید تعجب کرد. در متن نیویورک آمده بود: «یک موش در توالت من بود». «من کنار خودم هستم! من با سوپر تماس می‌گیرم.» این شروع یک تبادل متن طولانی بین کوریک و غریبه ای بود که باور نمی کرد با چه کسی صحبت می کند.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

متأسفانه، به نظر می رسد کیتی کوریک کسی است که نمی داند به چه کسی پیام می دهد. کوریک در یک به‌روزرسانی در کنار کل تبادل متن در 16 دسامبر به اشتراک گذاشت: «من بسیار ناامید هستم. من فکر می‌کنم این یک کلاهبرداری است. یکی از دوستانم همین متن را دریافت کرد. من فکر نمی کنم سوزان واقعی باشد. خیلی غمگینم. (یکی از دوستان معروف من همین متن را دریافت کرد و بلافاصله آن را مسدود کرد.) اما ببینید چگونه این ما را به هم نزدیک کرد؟ بنابراین وجود دارد که. مواظب سوزان باش، و حتی اگر واقعا سوزان نیستی، امیدوارم اگر سیگار بکشی ترک کنی. 🥲💔”

محتوای اینستاگرام

کیتی کوریک تبادل متنی خنده‌دار و مفیدی را که اخیراً با غریبه‌ای انجام داده بود به اشتراک گذاشت که باور نمی‌کرد او باشد… یا اینطور فکر می‌کرد.

اگرچه سوزان ممکن است واقعی نباشد، متن‌های او یک لحظه ویروسی سرگرم‌کننده را رقم زدند. این حتی خنده دارتر از مبادله “تواضع” بین جنیفر گارنر و یک غریبه در اکتبر 2021 است. هنگام تماس با سابق نام مستعار بازیگر کارل لومبلی، گارنر متن خود را با یک سلفی برای اثبات همراهی کرد… متأسفانه، او کسی بود که شماره اشتباهی داشت.

منبع