کتاب خاطرات شاهزاده هری چه زمانی منتشر می شود؟ تاریخ انتشار “یدکی”.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

عنوان اشاره آشکاری به نقش هری در صف تاج و تخت سلطنتی است، درست پشت سر پدرش، شاه چارلز سوم، و مزاحم بزرگترش، ویلیام، شاهزاده ولز.

خاطرات موردانتظار شاهزاده هری بالاخره تاریخ انتشار تایید شده ای دارد و *درامول لطفا* 10 ژانویه 2023 است! تازه‌سازی: تاریخ انتشار کتاب اخیراً پس از فوت مادربزرگ هری، ملکه الیزابت دوم، در سپتامبر امسال به سال آینده بازگردانده شد. تاریخ جدید تقریباً دقیقاً سه سال از کناره گیری هری و مگان مارکل از نقش خود به عنوان اعضای ارشد خانواده سلطنتی بریتانیا است. و اگر شما نیاز به یک تفکیک شیک و کاربردی از همه که 🍵، این جدول زمانی جامع است:

ناشر کتاب راندوم هاوس در مورد این اعلامیه انفجاری در وب سایت خود چنین گفت: «با صداقت خام و سرکش، یدکی یک نشریه برجسته و مملو از بینش، مکاشفه، خودآزمایی و حکمت به سختی در مورد قدرت ابدی عشق بر غم و اندوه است. این شرکت همچنین در رسانه‌های اجتماعی خود «به همه بگویید» را تبلیغ کرد و در توییتر نوشت که «از اعلام داستان فوق‌العاده شخصی و از لحاظ احساسی قدرتمند شاهزاده هری، دوک سارابطه، هیجان‌زده است».

اما برگردیم به کتاب. عنوان، یدکی، تقریباً بلافاصله توجه همه از کارگزاران اینترنتی گرفته تا شخصیت های تلویزیونی را به خود جلب کرد. مورد در نقطه؟ پیتر هانت، خبرنگار سابق سلطنتی بی‌بی‌سی، درباره «قدرت و رقت یک کلمه» اظهار نظر کرد.

همچنین شایسته ذکر است؟ هری قبلاً اعلام کرده بود که بخشی از درآمد حاصل از این کتاب را به امور خیریه اهدا خواهد کرد و به این قول پایبند است. بر اساس بیانیه‌ای از نشریه Random House، دوک سارابطه قبلاً ۱.۵ میلیون دلار به Sentebale اهدا کرده است، سازمانی که او با شاهزاده Seeiso لسوتو تأسیس کرد و از کودکان و جوانان آسیب‌پذیر در لسوتو و بوتسوانا که مبتلا به HIV/AIDS هستند حمایت می‌کند. او همچنین قرار است 300000 پوند به WellChild اهدا کند، یک موسسه خیریه که این امکان را فراهم می کند که کودکان و جوانان با سلامتی پیچیده به جای بیمارستان، در خانه از آنها مراقبت کنند. برو هری!منبع