کایلی جنر یک لباس لاتکس به میتسوا بار برادرزاده‌اش پوشید – عکس‌ها را ببینید

کایلی جنر یک لباس لاتکس و چکمه‌هایی به تن داشت که موهایش را در دم اسبی به هم ریخته بود. اگرچه برخی از کاربران ردیت از کایلی و بقیه خواهرانش به دلیل لباس پوشیدن نامناسب برای جشن تولد قبل از نوجوانی انتقاد کردند. سبک گزارش می دهد که کایلی مستقیماً از مهمانی تعطیلات دی جی زک بیا در Catch Steak LA آمده است. و حتی اگر این کار را نکرده باشد، چه چیزی در مورد لباس بلند تا مچ پا نامناسب است؟

روز شنبه، بیشتر اعضای قبیله گرد هم آمدند تا میتزوای بار میسون دیسیک را جشن بگیرند، سنت بلوغ یهودیان که در 13 سالگی اتفاق می افتد. کورتنی کارداشیان و اسکات دیسیک از سال 2006 تا 2015 با هم قرار گذاشتند و دو فرزند دیگر هم دارند: پنه لوپه 10 ساله و رینگ هشت ساله.

با توجه به چیزی که به نظر می رسد یک تم کاملا مشکی است – می توانید عکس هایی از ظاهر کورتنی و اسکات را در اینجا ببینید – Khloé با یک کت و شلوار کت و شلوار مشکی خوش فرم وارد شد. «مازل توو میسون!!! من و دخترها سعی کردیم چند عکس بگیریم.

به مناسبت مهم، E! اخبار گزارش می دهد که کورتنی و اسکات میزبان این رویداد در سالن Offsunset در غرب هالیوود بودند. به غیر از والدین و خواهران و برادران مغرور میسون، شرکت کنندگان شامل کایلی جنر، کلو کارداشیان، کندال جنر، کریس جنر، کیم کارداشیان و نورث وست بودند. احتمالاً افراد دیگری هم آنجا بودند…

Khloé Kardashian در 17 دسامبر 2022 در لس آنجلس، کالیفرنیا دیده می شود.

راچپوت/بائر گریفین

منبع

کایلی جنر در 17 دسامبر 2022 در لس آنجلس، کالیفرنیا دیده می شود.

گتی

کارداشیان-جنرها برای یک مهمانی مجلل دیگر دور هم جمع شدند و این بار ظاهر کیم کارداشیان و کایلی جنر بیشترین جنجال را به همراه داشت.