کایلی جنر یک اسم حیوان دست اموز برفی جذاب با بیکینی وینیل و چکمه های فازی است.

جنر علاوه بر شروع به استراحت در مناطق برفی، مشغول ورود به روح فصل در خانه بوده است.

وی افزود ، “ummmmmmmmmmm فقط خوب نیست ❤ goodamerican هرگز خیلی خوب به نظر نمی رسید.”

جنر در توضیح این پست نوشت: “🥶🥶”.

کایلی جنر اجازه نمی دهد سرما او را از ظاهر جذاب باز دارد.

در پست دیگری که دیشب به اشتراک گذاشته شد، جنر با بیکینی وینیل در حالی که در یک جکوزی با دوستش، یریس پالمر، که یک بیکینی مشکی مشکی پوشیده بود، ژست گرفت.

در اواخر ماه گذشته، این ستاره تلویزیون واقعیت بخشی از طریق رسانه های اجتماعی نگاهی به تزئینات تعطیلات خود به اشتراک گذاشت – از جمله درخت کریسمس عظیمی که سقف سرسرا دو طبقه او را پوشانده بود.

در ویدئویی از دگرگونی جشن که در اینستاگرام منتشر شده است، کارگران درخت را نصب می‌کنند، شاخه‌ها را با چراغ‌های درخشان می‌بندند و زیور آلات پر زرق و برق آویزان می‌کنند. دختر چهار ساله جنر، استورمی وبستر، حتی در تزئین درخت کمک می کند.

جنر قبلاً توضیح داده بود که چرا در تعطیلات همه چیز را با دکور انجام می دهد.

دیروز، بنیانگذار لوازم آرایشی کایلی عکس‌هایی از خودش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت که لباس یک اسم حیوان دست اموز برفی در طول تعطیلات زمستانی دارد. او با یک لباس حمام سفید ضخیم ژست گرفت و چیزی زیر آن به جز یک بیکینی وینیل مشکی از خط لباس خواهر بزرگتر Khloé Kardashian آمریکایی Good American نبود. او این ظاهر را با چکمه های بژ تیره، عینک آفتابی محافظ مشکی و گوشواره های نقره ای برجسته کرد.

خواهر بزرگش در کامنت ها نوشت: “من نمی توانم این کار را انجام دهم.”

کارداشیان بار دیگر از استایل ویکسن خواهر کوچکش تمجید کرد و در یک سری کامنت نوشت: “وای، تو برف را آب می کنی.”

او در یک وبلاگ یوتیوب در سال 2019 گفت: «من این را دوست دارم زیرا می‌خواستم استورمی همان چیزی را که من در دوران رشد تجربه می‌کردم تجربه کند، و تمام خاطرات شگفت‌انگیزی که دارم. من عادت داشتم که کنار درخت بنشینم – همه آنها با هم متفاوت هستند – و فقط به همه آنها نگاه کنم. بنابراین من همان چیزی را برای استورمی می خواستم، بنابراین همه این زیور آلات را برای او گرفتم، زیرا فکر می کنم آنها خیلی خوب هستند. سنتی و زیبا.»

منبع