کایلی جنر و تیموتی شالامه در اولین عکس های با هم ظاهر می شوند


این دیگر فقط شایعات و خودروهای شاسی بلند در خیابان‌های عمارت نیست. از اول ژوئن، عکس‌های واقعی و واقعی از کایلی جنر و تیموتی شالامه با هم وجود دارد.

برای شروع فصل جمینی، Page Six مجموعه‌ای از عکس‌های گرفته شده از Chalamet و Jenner را در ماه گذشته منتشر کرد، شامل عکس‌هایی از یک باربیکیو معمولی که خواهران این زوج ادعایی کندال جنر و Pauline Chalamet در آن حضور داشتند. ممکن است پائولین را به عنوان یکی از بانوان برجسته سریال کمدی میندی کالینگ HBO بشناسید زندگی جنسی دختران دانشگاهی. علیرغم گزارش‌های قبلی مبنی بر اینکه شالامه و جنر «جدی نبودند»، ظاهراً آن‌ها به اندازه‌ای نزدیک هستند که بتوانند با خانواده‌های یکدیگر وقت بگذرانند.

در عکسی از یک مناسبت جداگانه، به نظر می رسید جنر و شالامه لباس ها را با هم هماهنگ می کنند، در حالی که این ستاره واقعیت 25 ساله با پیراهنی برش خورده کراوات شده و دویدن در حالی که نامزد 27 ساله اسکار پیراهنی کراوات شده به تن داشت. خودش با یه شلوارک طبق گزارش Page Six، این زوج “در یک قرار قهوه دیده شده اند و به طور معمول با هم کار می کنند.”

عکس های کایلی جنر و تیموتی شالامه را می توانید اینجا ببینید. پاپاراتزی همچنین به Page Six گفت که غول لوازم آرایشی کایلی “بیش از شش روز در هفته” را در خانه Chalamet’s بورلی هیلز می گذراند.

شایعات Kylothée در اوایل آوریل شروع شد، زمانی که حساب شایعات مشهور DeuxMoi یک مورد کور در مورد این زوج فرضی منتشر کرد. یک هفته بعد از ماشین جنر برای اولین بار در خیابان Chalamet عکس گرفته شد. اخیراً Range Rover SVA مشکی جنر در ۲۵ می در حال خروج از خانه Chalamet در بورلی هیلز دیده شد.

شایعات حاکی از آن است که این زوج در حال حاضر در بوداپست از همراهی یکدیگر لذت می برند. در واقع، DeuxMoi یک مورد کور دیگر را منتشر کرد که می‌گوید: «یک بازیگر عاشق هلو در لیست A، صبح پنجشنبه در سفری از پاریس به بوداپست، با جت خصوصی Miss Rising and Shine سوار شد. این بازیگر در حال جشن گرفتن در فینال لیگ اروپا امروز در بوداپست و در کنسرت بیانسه در پاریس که غول آرایش نیز در آن حضور داشت دیده شد.

در این مرحله، من چیزی را از این دو کنار نمی‌گذارم.
منبع