کایلی جنر و تراویس اسکات برای یک PDA کوچک در میامی کنار هم می‌آیند


جمعه شب، تراویس اسکات در میامی اجرا داشت و دوست دخترش کایلی جنر برای یک PDA کوچک در بین ست ها به او پیوست. این اجرا توسط وین و سینتیا بویچ در ساحل میامی برگزار شد، جایی که بسیاری از افراد مشهور این آخر هفته برای آرت بازل گرد هم آمده اند. نمایشگاه بین المللی هنر علاوه بر یک انفجار هنری، همیشه یک صحنه مهمانی است.

تراویس اسکات

الکساندر تامارگوگتی ایماژ

در برخی از عکس های شایان ستایش، جنر و اسکات در حالی که یک فنجان را در آغوش گرفته و به اشتراک می گذارند دیده می شوند. جنر موهایش را نیم بند بلند کرده بود و یک ژاکت بزرگ و یک جفت عینک آفتابی مشکی پوشیده بود. در یک دست او لیوانی را گرفته بود که هر یک از آن جرعه جرعه می خوردند و در دست دیگر یک کیف دستی مینی مشکی بود. قبل از اینکه اسکات را در آغوش بگیرد، خم شد و زمزمه کرد.

تراویس اسکات

الکساندر تامارگوگتی ایماژ

اسکات یک تی شرت مشکی با طرح قرمز، کلاه بیسبال خاکستری و چندین زنجیر ضخیم نقره ای پوشیده بود. او و خواننده رپ 50 سنت در آن شب برای جمعیتی که شامل سرنا ویلیامز، هیلی بیبر و خواهران جنر، کیم و کلو کارداشیان بودند، اجرا کردند.

جنر و اسکات دو فرزند دارند، استورمی وبستر چهار ساله و پسری که اوایل امسال به دنیا آمد که برای اولین بار با نام “گرگ” به دنیا معرفی شد. از آن زمان این زوج گفته اند که نام کاملاً مناسب او نیست و آنها تصمیم گرفته اند در مورد چیز دیگری که فعلاً برای خود نگه داشته اند. این جفت برای اولین بار در سال 2017 به صورت عاشقانه با هم ارتباط برقرار کردند و در سال‌های پس از آن با هم ارتباط برقرار کردند، اما مدتی است که قوی هستند.

قبل از این رویداد، جنر در یک مهمانی دیگر در خانه لورن رایدینگر به همراه اعضای خانواده‌اش دیده شد که یک لباس کوتاه مشکی زیر ژاکت خود پوشیده بود و یک جفت کفش پاشنه دار مشکی بر تن داشت. خواهرانش هم آنجا بودند و این یک آخر هفته کاملا خانوادگی بود.منبع