کایلی جنر عکس های بیشتری از پاهای پسرش به اشتراک گذاشت و طرفداران را وادار کرد که بدانند چرا به نظر می رسد او صورت خود را پنهان می کند.

جنر هنوز عکس‌هایی از چهره پسرش را به اشتراک نگذاشته است، که اگر او هر فرد مشهور دیگری باشد، جای تعجب نخواهد داشت. اما با توجه به اینکه جنرهای کارداشیان بدون توقف عکس‌های بچه‌هایشان را به اشتراک می‌گذارند، حتی گاهی اوقات چهره‌شان را روی بدن پسرعموهایشان فتوشاپ می‌کنند، تصمیم کایلی برای مخفی نگه‌داشتن نه تنها نام پسرش، بلکه چهره او نیز باعث ایجاد ابروها شده است.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

یکی از طرفداران در نظرات نوشت: “فقط بچه را نشان دهید.” “این آنقدرها هم جدی نیست – همه شما طوری رفتار می کنید که شما بچه ها سلطنتی هستید.”

این نمایش اسلاید همچنین دارای یک تابلوی دست ساز شایان ستایش با خواندن “به خانه خوش آمدید” است که به نظر می رسد در گاراژ او چسبانده شده است، عکسی از همراه کودک کوچک گفته شده که دستش را برای لمس یک اسب دراز کرده است، و تعدادی عکس ضروری کدو تنبل پاییزی.

البته، همه اینها می تواند یک استراتژی نیز باشد. جنر با محروم کردن مردم از حق دانستن نام خود، اطمینان می دهد که افشای نام پسرش رویدادی بزرگ، پرشور و خبرساز است. شخصاً انتظار داشتم این خبر در قسمتی از برنامه Hulu آنها فاش شود. کارداشیان ها، اما تا قسمت 3 از فصل دوم که امروز پخش شد، هیچ چیز نداریم.

واضح است که همه ما زمان زیادی را صرف تجزیه و تحلیل این خانواده کرده‌ایم که احتمالاً دقیقاً همان چیزی است که آنها می‌خواهند. این دنیای کریس جنر است و من فقط در آن زندگی می کنم.
منبع

لیلا محمد از BuzzFeed اخیراً تعجب کرده است که چرا به نظر می رسد پنهان کاری انتخابی خانواده بر اساس خطوط جنسیتی تقسیم شده است. محمد در قطعه‌ای با عنوان «در اینجا چگونه کارداشیان/جنرها از پسرانشان در برابر شهرت محافظت کرده‌اند در حالی که دخترانشان را تبلیغ می‌کنند و درآمدزایی می‌کنند»، می‌نویسد: «بیش از شش ماه از [Kylie’s son’s] تولد، نه کایلی و نه تراویس نگاهی اجمالی از او به جز پست عجیب دست ها و پاهایش به اشتراک نگذاشته اند. علاوه بر این، آنها هنوز حتی نام او را برای طرفداران فاش نکرده‌اند – رویکردی کاملاً متفاوت نسبت به شیوه‌ای که استورمی به سرعت تبلیغ شد و احتمالاً درآمدزایی شد.