کایلی جنر در هفته مد پاریس کت و شلوار می پوشد

او لباس مخملی آبی را با اکسسوری‌های مشکی، از جمله پاشنه‌های نوک تیز مشکی که زیر لبه‌اش دیده می‌شود، یک کیف کوچک مشکی و یک چوکر مشکی استادانه که با یک آویز سنگین آویزان شده بود، طراحی کرد. موهای جنر با مانتو پیچیده‌ای بلند شده بود و برای جلوه‌ای چشمگیرتر، لب‌های قرمز روشنی به تن داشت.منبع

اینفلوئنسر رسانه‌های اجتماعی در نگاهی از پنجشنبه، دوباره یقه‌ای بلند با برش تقریباً تا نافش انتخاب کرد، این یک عدد بدون بند با اندامی ساخته شده که به آرامی به یک دامن بلند و در آغوش کشیده تبدیل می‌شود.

کایلی جنر برای نمایش کلکسیون بهار تابستانی Loewe جمعه در هفته مد پاریس، با این برند وارد شد. برچسب Loewe مانند شورت سفید او که با تاپ سفیدش مطابقت داشت بسیار قابل مشاهده بود. اگرچه غول زیبایی شلوار نپوشیده بود، اما یک جفت جوراب شلواری مشکی شفاف زیر زیرپوش به تن داشت.

عظیمگتی ایماژ

مشاهدات افراد مشهور در پاریس

مشاهدات افراد مشهور در پاریس

جنر روی این مجموعه غیررسمی یک کت تک‌سینه طوسی بلند با جیب‌های بزرگ و برگردان‌های بزرگ انداخت که در حین راه رفتن دور چکمه‌های پاشنه بلندش می‌چرخید. او با چند عینک آفتابی بزرگ و آرایش ساده، از جمله یک لب برهنه، لوازم جانبی کرد. کارداشیان ها ستاره یک باب کوتاه متلاطم داشت.

عظیمگتی ایماژ

جنر در طول این سال‌ها در هفته مد پاریس برای تعدادی از نمایش‌ها شرکت کرده و برای هر مجموعه‌ای که در آن شرکت می‌کند لباس می‌پوشد. او در باند فرودگاه کوپرنی با یک لباس کوتاه چرمی توسط طراح دیده شد که دارای بند های نازک شانه ای، یقه ای کشیده و ضایعاتی است که چهره او را برجسته می کرد. این لباس با طرح گلی انتزاعی به رنگ آبی و مشکی چاپ شده بود و او یک جفت پاشنه آبی تیره که توسط طراحان Sébastien Meyer و Arnaud Vaillant طراحی شده بود، پوشیده بود. جنر موهای بلند مشکی خود را پایین انداخت و رژ لب رز عمیق و عینک آفتابی بدون قاب به چشم زد.