کایلی جنر در مورد TikTok درباره نام Son Aire نظر می دهد

ویدیو خوب است، اما بخش نظرات تمرکز را به خود جلب می‌کند، به لطف کامنت برتر، یک یادداشت کوچک برای قدردانی از شوخی از خود کایلی، که به شکل ایموجی بیان شده است: “🤣🤣.”

در حالی که ما فرض می‌کنیم که لحظه‌ای برای نام Aire در واقع از یک کارتون نیکلودئون نیامده است، ما همچنین نمی‌دانیم که روند واقعی انتخاب این نام چگونه بوده است، جز اینکه مدتی *طول کرده است* و به نظر می‌رسد تراویس پر از نام بوده است. ایده هایی که تمام مدت

کایلی در به اشتراک گذاشت: “تراویس دوست دارد گاهی اوقات … یک روز، او مانند “اوه، این اسم خیلی جالب است” و دوباره آن را تغییر می دهد.” این نمایش دیرهنگام در سپتامبر 2022، وقتی توضیح داد که چرا او و تراویس هنوز از نظر قانونی نام پسرشان را تغییر نداده اند (که انصافاً به این معنی است که روند نامگذاری تراویس در واقع *این** تفاوتی با نام پسر خود نداشت. آواتار نظریه TikTok ¯\_(ツ)_/¯).

منبع

این ما را به یکی از آن Bajillion TikToks در مورد نام می رساند، با حسن نیت TikToker @simo_ziqubu، که در آن او تصور می کند که چگونه این زوج در مورد نام تصمیم گرفتند (در حالی که هم کایلی و هم تراویس را بازی می کردند، بدیهی است) با استفاده از صدای تیتراژ ابتدایی سریال Nickelodeon. آواتار: آخرین هواساز. پس از عبور از آب، زمین و آتش (کامل با یک *نگاه* ظریف از تراویس)، در نهایت روی هوا مستقر می شوند.

کاملاً واضح است که کایلی جنر و تراویس اسکات (که نام اصلی او ژاک برمون وبستر II است) نامگذاری پسر خود را بسیار جدی گرفته اند. پس از اینکه کایلی در ابتدا اعلام کرد که نامش ولف است، مدت کوتاهی پس از تولدش در سال گذشته، اعلان نامش را در اینستاگرام پس گرفت و سپس تقریباً در رادیو در مورد نام جایگزین برای بخش بهتری از یک سال سکوت کرد. آخر هفته گذشته، او به طور تصادفی این سکوت را شکست (و مجموعه کاملی از عکس‌های جوان‌ترین عضو خانواده جنر-وبستر را به اشتراک گذاشت) در یک پست اینستاگرامی که به سادگی زیر آن نوشته شده بود، “AIRE 🤍”.

طرفداران به سرعت تلفظ صحیح نام را زیر سوال بردند، که صادقانه بگوییم وقتی می‌دانید که یک طرفدار کل در حال ساخت یک میلیارد ویدیوی TikTok در مورد چیزی است، واقعاً آداب خوبی است. هنگامی که یکی از طرفداران کایلی در IG نسخه ای از پست اعلامیه نام خود را با عنوان “آیا به نظر شما هوادار تلفظ می شود؟” را دوباره به اشتراک گذاشت، ستاره واقعیت/غول زیبایی/مادر دو فرزند در نظرات با پاسخ قطعی: “AIR ❤️.”