کایلی جنر جرأت می کند در نیویورک شلوار پادل بپوشد – به عکس ها مراجعه کنید

شهر نیویورک چیزهای زیادی است – یک پایتخت مد، یک مرکز چند فرهنگی، زادگاه کرانات – اما یک چیزی که این نیست این است که تمیز جیرجیر. این بخشی از جذابیت است: سرعت آن سریع است و بنابراین، اطراف لبه ها کمی خشن است. تمام آنچه که می‌توان گفت، خیابان‌های کثیف نیویورک، جدیدترین لباس کایلی جنر را به یک انتخاب جسورانه تبدیل کرده است: این ستاره امروز در حال قدم زدن در سطح شهر با پوشیدن یک جفت شلوار گودال روی زمین دیده شد.

حالا، با توجه به اینکه جنر یک سرویس ماشین خصوصی و تیم امنیتی خودش دارد، احتمالاً این کار را نکرده است تن از قدم زدن در شهر اما او جرأت داشت در منهتن شلوار جین گشاد و تا زمین بپوشد و آن را با یک پیراهن دکمه‌دار بریده شده، کت بزرگ و عینک‌های آفتابی تابان به آن‌ها بپوشاند. (آسانی های پمپ بنزین با ستاره ها بسیار خشمگین هستند – نشنیده اید؟) برای کمک به بلند کردن جین از روی زمین، او همچنین لوازم جانبی خود را با پمپ های نوک تیز براق استفاده کرد.

آیا شلوار او یک انتخاب عملی برای دویدن در نیویورک است؟ شاید نه. اما آنها درست در روند هستند: جین های بزرگ و گشاد در این فصل به لطف برچسب هایی مانند Balenciaga، Peter Do، و R13 که شباهت شلوارهای پوکه ای را پذیرفته اند، در این فصل حضور دارند. اگر قرار است پاییز امسال هم آنها را تکان دهید، فقط مطمئن شوید که آنها را از ماشین به در بپوشید – درست مانند کایلی جنر. یا حداقل یک لباسشویی یا خشکشویی خوب در حالت آماده به کار داشته باشید.

کایلی جنر در شهر نیویورک در 08 نوامبر 2022 گاتهام

این مقاله برای اولین بار در ووگ
منبع