کایلی جنر توسط الویرا برای یک پاس فاکس اینستاگرام فراخوانده شد

ما موافقیم! اگرچه جنر مراقب بود که عکاسش را در تمام عکس‌های استودیویی‌اش تگ کند، اما در تمجید از زنی که به او ادای احترام می‌کرد، کاملاً پرخاشگر نبود. یک پست به سادگی “ELVIRA” و دیگری “معشوقه تاریکی” نوشته شده است. سومی می گوید “Kivira” حتی اگر “Elkyra” درست در آنجا است. کی، میخوای چیز دیگه ای بگی؟ شما هر دو اهل لس آنجلس هستید و در تلویزیون به شهرت رسیدید – بیایید وارد این موضوع شویم!

پیترسون به TMZ گفت: “من متوجه نشدم که کایلی این لباس را می‌سازد، اما او لباس را رعایت کرد و این بسیار متملق بود.” او سپس اضافه کرد: «اگر مرا تگ می‌کرد، تملق‌انگیزتر بود.»

پیترسون در صفحه شخصی خود تصویری از جنر در سوتین عنکبوتی خود منتشر کرد که در آن نوشته بود: «در دنیای پر از کارداشیان، یک الویرا باش».

اگر او می خواست واقعاً کوچک باشد، پترسون می توانست در فرصت بعدی لباس کایلی جنر بپوشد. (برای هالووین امسال او به عنوان یک پری شیک – لوسی در آسمان با الماس رفت.)

به یاد دارید شش سال پیش، زمانی که آن هاتاوی پست «در دنیای پر از کارداشیان ها، هلنا بونهام کارتر باشید» را منتشر کرد و مردم می گفتند: «چرا باید زنان را در مقابل هم قرار دهید؟» پس هاتاوی آن را حذف کرد؟ بیست و شانزده سالگی واقعاً زمان گیج کننده ای بود، و امیدوارم الویرا بتواند پست خود را حفظ کند زیرا، صادقانه بگویم، خوب است.

کایلی جنر شایسته یک ترفند و یک رفتار است. این غول آرایش برای هالووین امسال لباس الویرا، شخصیت معشوقه تاریکی کاساندرا پترسون از تلویزیون و فیلم را بر تن کرد، اما می توانست اعتبار بیشتری را برای مبتکر ظاهرش ایجاد کند.

در همین حال، جنر از هالووین به عنوان بهانه ای استفاده کرد تا نه تنها مانند الویرا، بلکه به عنوان یک بیگانه، یک جنگنده بیگانه و عروس فرانکنشتاین (هیولا) لباس بپوشد، با یک عکسبرداری و گرافیک و همه چیز. ترسناک


منبع

اینستاگرام/@kyliejenner