کایلی جنر به نوعی خود را “همسر” تراویس اسکات نامید


من واقعاً بدون قضاوت به این موضوع اشاره می‌کنم: کیم کارداشیان تنها کارجنر (به جز کریس) است که با والدین دیگر فرزندانش ازدواج کرده است. کورتنی، کلوئه، کایلی جنر و حتی راب زمانی که پدر و مادر شدند، همگی در شراکت بودند. و در واقع، زمانی که کیم و کانیه با هم ازدواج کردند، نورث را داشتند. و صادقانه، هر چه کار می کند، گوش کنید! اما موضع خانواده در مورد مؤسسه ازدواج، پس‌زمینه جالبی برای اظهار نظر کایلی است که می‌خواست برای شریک زندگی‌اش و پدر دو فرزندش، تراویس اسکات، خواننده رپ، «همسر» باشد. آیا این یک اشاره است یا فقط یک ضرب المثل؟

در فینال فصل Hulu’s کارداشیان هاجنر و استایلیست‌هایش گزینه‌های لباس مجلسی را برای جوایز بیلبورد آینده بررسی می‌کنند. او به تیمش می‌گوید که در جوایز «اجرای» نمی‌کند، که من واقعاً نمی‌توانم بگویم که آیا این یک شوخی مرده است یا نه. منظورش این است که جایزه ای ارائه نمی کند؟ آیا کایلی … اجرا می کند؟ به هر حال، او می گوید که “فقط از تراو حمایت می کند.”

او پس از انتخاب لباسی که دوست دارد، به دوربین می‌گوید: «من واقعاً به دنبال حال و هوای دوست‌دار همسر هستم. واقعا شبیه ستاره شب نیست.» من حتی علاقه ای به این ندارم که او و تراو با هم ازدواج کنند یا نه، من بیشتر مجذوب روشی هستم که کارجنرها تکامل خانواده هسته ای را نشان می دهند، در عین حال سنتی و به نوعی محافظه کار اما کاملاً مستقل از حالت. شرکای آن‌ها میراث‌شان را می‌سوزانند و سلسله را بیشتر می‌کنند، حتی به رشد امپراتوری کمک می‌کنند، اما آنها از نظر قانونی بخشی از خانواده نیستند. کالیفرنیا یک ایالت قانون مالکیت اجتماعی است. هر چیزی که در طول ازدواج به دست می آورید یا به دست می آورید در صورت طلاق نصف می شود، و می دانید که کریس به اسکات اجازه نمی دهد نیمی از امپراتوری کیت لب دخترش را بگیرد.

اینم لباس Wibes Wibes، BTW:

مت وینکل مایر/گتی ایماژمنبع