کایلی جنر به تازگی فاش کرد که نام پسرش هنوز از نظر فنی گرگ است…

کایلی جنر به تازگی جزئیات بیشتری در مورد پسر هفت ماهه خود که قبلاً با نام گرگ شناخته می شد، فاش کرد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کایلی جنر و تراویس اسکات که استورمی چهار ساله هم دارند، در ماه فوریه به دومین فرزندشان خوش آمد گفتند. در ماه مارس، کایلی فاش کرد که نام او را تغییر می‌دهند. غول زیبایی در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت: “نام پسر ما دیگر گرگ نیست.” ما واقعاً احساس نمی‌کردیم که او باشد.»

تردید او برای به اشتراک گذاشتن نام ممکن است با این واقعیت مرتبط باشد که دوست پسرش، تراویس اسکات، هنوز کاملاً راضی نشده است. کایلی می‌گوید: «یک روز او می‌گوید: «اوه، این اسم خیلی جالب است» و دوباره آن را تغییر خواهد داد. یک نکته: اسم حیوان نیست.

در ماه آگوست، برخی از طرفداران متقاعد شدند که کایلی نامی برای پسرش خواهد گذاشت که با حرف K شروع شود، اگرچه هیچ یک از دختران کارداشیان-جنر سنت خانواده را با فرزندان خود ادامه نداده اند. در ویدئویی که کلت پاولسن به اشتراک گذاشته، ظاهراً کایلی نام پسرش را با TikToker زمزمه کرد، که در زیر پست خود نوشت: «لب‌ها با K مهر و موم شده‌اند!» در حالی که برخی از طرفداران کایلی قاطعانه بودند که او راز را به او نگفته است، برخی دیگر حدس می زدند ک اسامی در نظرات یکی از کاربران پاسخ داد: “شاید کش باشد” و دیگری پرسید: “شوالیه جک وبستر؟”منبع

می توانید مصاحبه کامل را اینجا ببینید:

محتوا

اما برگردیم به Baby Not Wolf. کایلی اصرار کرد: “اسم او هنوز گرگ است، گرگ پاسپورتش، اما این نام او نخواهد بود.” ما به او گرگ نمی گوییم…. ما هنوز آماده اشتراک گذاری نیستیم.»

خوب شاید سابق کلمه اشتباهی است، با توجه به اینکه کایلی هنوز از کانال های قانونی عبور نکرده است. او در طول یک حضور در این شبکه گفت: “ما به طور رسمی و قانونی نام را تغییر نداده ایم.” نمایش دیرهنگام با جیمز کوردن، جایی که او در حال تبلیغ فصل آینده بود کارداشیان ها با مادرش کریس جنر این جفت اخیراً همکاری جدید خود با برند Kylie Cosmetics را در کرست‌های همسان تبلیغ کردند و به نظر می‌رسد که به تور سبک مامان و من در گروه‌های مکمل الهام گرفته از دهه 80 با پدهای شانه‌ای دراماتیک ادامه می‌دهند.