کایلی جنر به‌روزرسانی نادری درباره نام واقعی پسر بچه خود و تراویس اسکات ارائه می‌کند.


در فینال فصل دوم Hulu’s کارداشیان هاکایلی جنر اطلاعات کمی در مورد نام نوزاد پسرش که در فوریه سال جاری به دنیا آمد و قبلاً دچار تحول شده بود را به طرفداران ارائه کرد. بنیانگذار 25 ساله کایلی لوازم آرایشی و دوست پسرش تراویس اسکات، قبل از پس گرفتن این نام، اعلام کردند که او “گرگ” نامیده شده است و گفت که این نام واقعاً برای او مناسب نیست.

آن‌ها از آن زمان به بعد پس از تلاش‌های زیادی به نام جدیدی اشاره کردند، اما فاش نکردند که چیست. در عوض، جنر در این قسمت گفت که در شناسنامه او هنوز نام اصلی گرگ روی آن است.

اسم بچه من هنوز گرگ است. وقتی آن را تغییر دادم به شما اطلاع خواهم داد.» او به دوربین گفت. “شاید در فصل 3 به شما بگویم.”

در یکی از اپیزودهای سپتامبر، جنر گفت که آنها برای انتخاب نام در هنگام تولد پسرش تحت فشار بودند، اگرچه نامی را آماده نکرده بودند.

ما واقعاً نامی نداشتیم [going in]،” او گفت. فکر می‌کردیم وقتی او را دیدیم به سراغ ما می‌آید، اما نشد.»

وقتی زمان «امضای شناسنامه» فرا می‌رسید، او احساس ناراحتی می‌کرد، زیرا بدون داشتن مدرک شناسایی، «بدون نام یا شماره تأمین اجتماعی» ثبت می‌شد.

جنر علاوه بر نام خود، چهره پسرش را بسیار خصوصی نگه داشته است، اگرچه دخترش استورمی وبستر، اغلب در صفحات رسانه های اجتماعی او ظاهر می شود. او چند ماه پیش به جیمز کوردن گفت که این نوزاد به نام حیوان دیگری نامگذاری نشده است.

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او به مجری برنامه Late Night توضیح داد: “اسم او هنوز گرگ است، پاسپورتش گرگ است، اما این نام او نخواهد بود.” ما فقط منتظریم و در حال جوشیدن هستیم. ما او را گرگ نمی نامیم.»منبع