کایلی جنر بدون پیراهن با یک گردنبند ساخته شده از کیت لب

اگر به دنبال روشی مبتکرانه برای استفاده مجدد از کیت های آرایشی اضافی کایلی خود بودید، کایلی جنر شما را پوشش می دهد.

غول آرایش اخیراً روی جلد ظاهر شده است کتاب مد CR جدید ردیف جلویی مشکل پوشیدن چیزی جز یک گردنبند بزرگ Lip Kit و کتانی چرمی. گردنبند سنگین ساخته شده از آرایش که توسط نشریه به عنوان یک تاپ سفارشی توصیف شده است، بدون نیاز به پیراهن واقعی، گردن کایلی را تزئین کرده است.

صحبت کردن با CR برای این شماره که در 21 سپتامبر روی دکه‌های روزنامه‌فروشی منتشر شد، کایلی بیشتر درباره مد صحبت کرد و فاش کرد که امیدوار است لباس‌های مت گالا خود را به استورمی بدهد. من همه چیز را برای دخترم ذخیره می‌کنم—من شگفت‌انگیزترین قطعه‌ها را دارم، و نمی‌توانم صبر کنم تا وقتی بزرگتر شد، کل آرشیو خود را با او به اشتراک بگذارم. من خیلی هیجان زده هستم که ببینم او چگونه آنها را می پوشد و مدل می دهد. و امیدوارم، او یکی از لباس‌های Met من را برای مراسم جشن می‌پوشد.»

این پست در ابتدا در تاریخ منتشر شده است ووگ نوجوانان.


منبع

ما قطعا می توانیم آینده ای را تصور کنیم که در آن استورمی یکی از لباس های به یاد ماندنی مادرش را بپوشد. است به هر حال دختر کایلی جنر! – اما به احتمال زیاد این کودک نوپا نیز به سبک خودش رشد خواهد کرد. در حالی که او در گذشته با مادرش هماهنگ بود، کایلی اخیرا اعتراف کرد که دخترش شروع به استایل کردن خودش کرده است.

اگرچه کایلی بدون تاپ بود، یک دامن مشکی DSQUARED2 به همراه یک کاف گوش Givenchy و یک گیره گوش مسیکا پوشیده بود. (شما می توانید لحظه ای که به لوازم آرایش تبدیل شده است را در اینستاگرام کایلی و CRحساب کاربری.)

در مورد گلم، کایلی موهایش را به صورت مواج با تکه‌هایی برای فریم صورت پوشید. او همچنین ناخن‌های بلند و تابوت‌شکلی را تکان داد که دارای بدلیجات بزرگی بودند. به نظر می رسد که او رنگ لب کایلی لوازم آرایشی می پوشیده است، و اگر او نیاز به لمس داشت، فرض می کنیم که او انتخاب های زیادی به گردنش آویزان کرده بود. (باز هم، ما عاشق آرایش چند منظوره هستیم!)

ICYMI، استورمی با یک کیف ریز پرادا صورتی رنگ در طی یک سفر اخیر خرید Ulta مشاهده شد، جایی که متوجه شدیم او همچنین از طرفداران کیت‌های بدنام لب کایلی است، در حالی که او کیف خرید خود را با مقدار زیادی تیوپ صورتی مشخص بسته بندی می‌کرد.