کایلی جنر باز هم بازی لب هایش را تقویت کرده است

آرایش او در اینجا فوق‌العاده شبنم‌دار است: خط لب قرمز به‌علاوه براق‌کننده، و پلک‌هایی به همان اندازه براق. وازلین؟ براق تر؟ آخرین محصول خودش؟ مطمئن نیستم، اما کاملاً تأثیر دارد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

ما همچنین نمی توانیم منتظر آزمایش های لب او در سال 2023 باشیم. باید آموزشی باشه


منبع در پست بعدی، او نوشت: “منظورت را دوست دارم” و در مقابل یک دیوار خالی ژست گرفت. روی اسلایدهای اینجا ضربه بزنید تا ببینید که او رنگ لبش را روی گونه هایش پاک می کند و سپس آن را می چشید. در ویدیوی پایانی که روی «بیل را بکش» از SZA تنظیم شده است، او هنر لکه‌کردن را نشان می‌دهد، که چگونه می‌توان به آن ظاهر «تازه ساخته شده» دست یافت. با توجه به ارزشش، همان ویدیو در TikTok او با عنوان “اوه” وجود دارد.

محتوای TikTok

جنر اخیراً در مورد تقریباً یک دهه فعالیت خود در صنعت زیبایی تأمل کرد و هفتمین سال تاسیس کایلی لوازم آرایشی را با پیامی صمیمانه به کارمندان و مشتریان خود جشن گرفت: “از شما برای تمام محبتی که در طول این سال ها داشتید متشکرم، این کار بدون حمایت ممکن نبود. از همه شما بهترین خاطرات! از پاپ‌آپ‌ها گرفته تا روزهای فروش دیوانه‌واری که من را تحت فشار قرار می‌دهند، تا رکورد شکستن با هم و ایجاد روند. کایلی لوازم آرایشی به من اجازه داد بخشی از چیزی را که دوست دارم و هرگز به شما نزدیک‌تر نبوده‌ام به اشتراک بگذارم. من به تیمم و آنچه توانسته ایم به انجام برسانیم افتخار می کنم، اما واقعاً همه آن ها را مدیون تک تک شما هستم. من نمی توانم برای 2023 صبر کنم. بهترین سال آینده 💗”

به یاد دارید زمانی که کایلی جنر سعی کرد به همه بگوید که هرگز لب هایش را درست نکرده و فقط آنها را خط کشیده است؟ خوب، از زمانی که یک برند زیبایی بر روی کیت های پف کرده و لب های پف کرده خود ایجاد کرد، جوان ترین کارجنر ویژگی تعیین کننده خود را کم و بیش ثابت نگه داشته است…تا به حال. کایلی جنر در جدیدترین عکس اینستاگرام خود، بار دیگر انقلابی در بازی لب‌پوشی ایجاد کرده است و سبکی را ابداع کرده است که مطمئناً در کت‌واک‌های سال 2023 ظاهر می‌شود: اسمیر هدفمند.

اینستاگرام/@kyliejenner

مادر دو فرزند با ژست‌هایی که فقط می‌توان آن را لباس زیر زنانه توصیف کرد، انعکاس خود را در دیوارهای آینه‌ای که شبیه آسانسور هتل است، بررسی کرد. “بالا رفتن؟” او در کپشن پرسید.