کانال های Dua Lipa بریتنی اسپیرز را با لباس جین زیبا به نمایش می گذارد

با اشاره به او نوستالژی آینده تور جهانی، لیپا این نگاه را زیرنویس کرد: “نشان 93 عزیزم!!!!!!! 🥶”

بیست و هشتمین جوایز سالانه موسیقی آمریکا

بیش از دو دهه پس از نمایش ظاهری فراموش نشدنی او، لباس جین فرش قرمز بریتنی اسپیرز همچنان الهام بخش عزیزان مد امروزی است.

گرشتاین درباره طراحی لباس گفت ایزابل در سال 2020، “این فقط دو بچه بودند که می‌خواستند کار جالبی انجام دهند، و فوق‌العاده بامزه و هماهنگ بودند. این شبیه به جشن جشن آنها بود. آنها یک ایده داشتند، و ما آنچه را که می‌خواستند انجام دادیم، برعکس. در این مورد، آنها اینگونه گفتند: “ما می خواهیم این کار را انجام دهیم” و من و کرت و بارت با هم همکاری کردیم.”منبع

برای جذابیت خود، خواننده «اکنون شروع نکن» با سایه چشم پر زرق و برق، خط چشم بالدار رو به پایین، لب‌های براق به رنگ رز و یک «دو» مواج ملایم شگفت‌زده شد.

دوآ لیپا جدیدترین سلبریتی است که از اسپیرز الهام گرفته است – کسی که با حضور در جوایز موسیقی آمریکا در سال 2001 با لباس جین تکه تکه شده در کنار دوست پسرش، جاستین تیمبرلیک که در یک لباس کاملاً ست شده بود، یک دهه مد را به یاد ماندنی تعریف کرد. کت و شلوار جین.

لیپا دیروز با به اشتراک گذاشتن عکس هایی از ظاهر جدید خود در اینستاگرام، یک لباس کرست از مجموعه بهار 2023 بلومارین پوشید. این قطعه شامل گل میخ هایی در امتداد نیم تنه و پایین، یک قطار و یک تسمه بند است که حرف «B» پرآذینی را در خود داشت. او این لباس را با اکسسوری‌های بیشتری ست کرد که به نظر می‌رسید متعلق به مدل‌های اولیه هستند، مانند آویز کریستالی او.

فرانک تراپرگتی ایماژ

لباس اصلی اسپیرز زاییده افکار دوتایی استایلینگ کورت و بارت بود که در آن زمان در بسیاری از ظاهرهای نمادین Y2k خود با آنها همکاری نزدیک داشت. در همین حین، استیون گرستاین، طراح لباس، وظیفه ساخت کت و شلوار جین تیمبرلیک را بر عهده گرفت.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.