کامئوهای «پیاز شیشه‌ای»: همه فیلم‌های ابلهانه سلبریتی‌هایی که در فیلم نتفلیکس از دست داده‌اید

ایتان هاوک

سرنا ویلیامز

هیچ راهی بهتر از استخدام سرنا ویلیامز، 23 بار قهرمان گرند اسلم و یکی از با استعدادترین ورزشکاران در سراسر جهان، برای نشان دادن ثروت زشت برای یک جلسه تمرینی خصوصی و مجازی وجود ندارد. جانسون با نوشتن یک فیلم کوتاه برای ویلیامز این خودپسندی را یک قدم فراتر برد هیچ کس نشان نمی دهد برای جلسه آموزشی ویلیامز خسته به نظر می رسد و منتظر کسی، هر کسی، از او برای مشاوره تناسب اندام است.



منبع

«آن مرد شبیه اتان هاوک است» اولین واکنش من به مردی بود که در واقع اتان هاوک است. این بازیگر نقش یکی از کارمندان مایلز برون (نورتون) را بازی می‌کند که میهمانان خانه برون را با یک دستگاه اسلحه سرپیچ نامشخص در برابر کووید-10 تلقیح می‌کند. هاوک کمتر از پنج سال روی صفحه نمایش ظاهر می شود و بنابراین در IMDb به عنوان “مرد کارآمد” شناخته می شود.

بین کیت هادسون و خود آقای جیمز باند، دنیل کریگ، بازیگران اصلی رایان جانسون پیاز شیشه ای: رمز و راز چاقو، در حال حاضر یک کیست از هالیوود است. و این قبل از این است که به ده ها فیلم کوتاهی برسید که جانسون در طول فیلم 140 دقیقه ای پخش کرد.

با حسن نیت از نتفلیکس © 2022

نوازنده ویولن سل معروف در یکی از «پارتی‌های پاد» Birdy نقش مهمان خانه را بازی می‌کند، که اگر به خاطر داشته باشید، در روزهای اولیه همه‌گیری یک چیز بود. مشخص نیست که آیا این نوازنده برنده گرمی در طول همه گیری همه گیر در مهمانی های خانگی شرکت کرده است یا خیر، اما من می خواهم اینطور فکر کنم.

لنزبری فقید، که اوایل امسال در سن 96 سالگی درگذشت، و همچنین استفان ساندهیم، که در سال 2021 درگذشت، اولین بار به عنوان خودشان در صفحه زوم کارآگاه بنوا بلان ظاهر شدند. لیون و عبدالجبار به آن‌ها ملحق می‌شوند، همچنین در حالی که خودشان بازی می‌کنند در بین ما، که بلان، از قضا، در آن وحشتناک است.

در مجموع، بیش از نیمی از افرادی که در تریلرها یا هر گونه مواد تبلیغاتی دیده نمی شوند، غافلگیرکننده هستند. برای کسانی که پیگیری می‌کنند، در اینجا لیستی از تمام عکس‌های چهره‌های مشهوری است که ممکن است آنها را از دست داده باشید پیاز شیشه ای.

یو یو ما

آنجلا لنزبری، ناتاشا لیون، استفان ساندهیم و کریم عبدالجبار

لزلی اودوم جونیور، کاترین هان، دیو باتیستا، ژانل مونه، ادوارد نورتون، و همچنین هادسون و کریگ، همه از ایتان هاوک گرفته تا سرنا ویلیامز را همراهی می‌کنند که دو نفر آخر در نقش‌های فرعی در طول فیلم ظاهر می‌شوند. اما همه کامئوها یکسان ایجاد نمی شوند. به عنوان مثال، در حالی که ویلیامز با نام فریاد می زند، هاوک در نقش شخصیت امنیتی عینک آفتابی ایفای نقش می کند که اکسیر ضد کووید را به گلوی مهمانان مایلز برون شلیک می کند. یکی از بازیگران فهرست A تنها صدای خود را به نقش خود وام می دهد.