کاردی بی فقط خالکوبی صورت “موج” خود را به افتخار پسرش نشان داد – عکس را ببینید

در ماه ژانویه، خواننده رپ “WAP” این ایده را مطرح کرد که نام پسرش، Wave، برای همیشه روی صورتش ثبت شود. او در آن زمان در توییتی نوشت: “تصادفی اما… 1 درصد نزدیک است که نام پسرم را روی صورتم بزنم… واقعاً می خواهم این کار را انجام دهم.” با این حال، زمانی که او در ماه اوت ماشه را فشار داد، مشخص نبود که آیا نظر خود را در مورد اینکه خالکوبی صورت واقعاً چه خواهد بود تغییر داده است یا خیر.

در 17 نوامبر، Cardi B سرانجام یک عکس واضح از خالکوبی کاملاً قرمز مایل به قهوه ای “Wave” روی خط فک خود و همچنین مانیکور اسطوخودوس فوق العاده بلند خود را منتشر کرد.

در آن زمان، یک ویدیوی TikTok در فضای مجازی منتشر شد که به نظر می‌رسد کاردی B را نشان می‌دهد که حرف N روی فک او با جوهر قرمز خالکوبی شده است. نتیجه نهایی که در صفحه اینستاگرام یکی از طرفداران به اشتراک گذاشته شد، حتی کمتر واضح بود. با این حال، در ماه سپتامبر، کاردی بی تایید کرد که نام پسرش را روی صورتش خالکوبی کرده است. لایو اینستاگرام او قبل از نشان دادن خالکوبی دوسر بازوی “Kulture” گفت: “من اسم پسرم را به این دلیل که دوستش دارم را تاتو کردم.”

کاردی بی به تازگی خالکوبی صورتش را که در ماه اوت انجام داده بود به نمایش گذاشت.

اینستاگرام/[email protected]

کاردی بی کولتور چهار ساله و ویو 14 ماهه را با همسرش افست شریک است. رپر Migos سه فرزند دیگر از روابط قبلی دارد.

این زوج پس از استقبال از دومین فرزند خود در سپتامبر 2021، هفت ماه منتظر ماندند تا نام او را با طرفداران به اشتراک بگذارند. وقتی صحبت از Kulture به میان می‌آید، ما با چیزهای غم انگیز زیادی روبرو شدیم – رفتار وحشتناکی که حتی بچه‌های بزرگ‌تر هم هرگز آن را تجربه نکرده‌اند. کاردی بی توضیح داد: خیلی از مردم چیزهای بد و منزجر کننده ای را فقط برای اینکه واکنشی از ما دریافت کنند پست می کنند. ذات. “ما می خواهیم از احساسات خود محافظت کنیم زیرا بسیار بسیار عصبانی و ناراحت می شویم.”

منبع