کاردی بی به طرفدارانش هشدار می دهد که بدون انجام تحقیق وارد جراحی پلاستیک نشوند

یک یادآوری خوب: به تعویق انداختن عمل جراحی برای انجام تحقیقات بیشتر کار کمتری نسبت به جراحی و سپس نیاز به روش دیگری برای معکوس کردن آن است. از صداقت شما، مانند همیشه، Cardi B!


منبع

او وارد جزئیات نشد چرا او دوست نداشت مواد مصنوعی در پشت خود داشته باشد، اما کاردی نظرات خود را در مورد جراحی محبوب دیگری، لیفت باسن برزیلی، به اشتراک گذاشت.

کاردی بی با جراحی زیبایی غریبه نیست، و او همیشه در مورد کاشت سینه و لیپوساکشن و سایر روش‌ها صحبت کرده است. اما خواننده رپ اکنون به دنبال کنندگان جوان ترش هشدار می دهد که قبل از رفتن زیر چاقو (یا سوزن، در صورت لزوم) زیاد فکر کنند. او حتی یکی از آمپول های خودش را برداشته است.

در ماه آگوست، عمل جراحی انجام دادم و 95 درصد از بیوپلیمرهایم را حذف کردم… اگر نمی‌دانید چیست، این عمل جراحی است. این یک روند واقعاً دیوانه کننده بود،” او در لایو اینستاگرام گفت جارد. تنها چیزی که می خواهم بگویم این است که اگر جوان هستید، اگر 19، 20، 21 ساله هستید، و گاهی اوقات خیلی لاغر هستید، و مانند “OMG من چربی کافی برای اضافه کردن ندارم”. الاغ من، بنابراین شما به ضربات الاغ منجر می شوید، نکنید!

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

او گفت: “در مورد BBLs، اگر از من مشاوره می خواهید، قبل از اینکه BBL خود را انجام دهید باید مطمئن شوید که سطح خون شما خوب است.” “اگر پزشک بگوید سطح خون شما خیلی پایین است یا شما دیابت دارید یا هر چیز دیگری، این کار را انجام ندهید.” (بر اساس یک مطالعه در سال 2017، BBL نادرست می تواند منجر به مرگ شود، و طبق یک مطالعه در سال 2017، از هر 3000 بیمار که تحت این روش قرار می گیرند، یک نفر می میرد. تنها از آنجایی که محبوبیت آن افزایش یافته است، ممکن است این ارقام دیگر دقیق نباشند، اما همچنان یک عمل جراحی بزرگ در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، همانطور که کاردی می‌گوید، در مورد هر خطری به پزشک خود گوش دهید.)