کارداشیان ها به نوزاد پاریس هیلتون هدیه ای بسیار کارداشیان دادند

برای بازار هارپرداستان روی جلد مارس 2023، هیلتون در مورد اولویت دادن به حریم خصوصی خانواده اش صحبت کرد.

هیلتون به کوهن گفت: “کارتر همین کالسکه دیور را برای من گرفت، همان کالسکه ای که کاردی بی دارد، و خیلی بیمار است. من آن را دوست دارم.”

او روشن کرد، “واقعی نیست، اما خیلی باحال است. الان جلوی خانه ام دارم. این زیباترین چیز است. هر روز بغلش می کنم.”

“در واقع هیچ تصور اشتباهی وجود ندارد، بلکه فقط همین احساس عشق وجود دارد. آنها می گویند وقتی برای اولین بار کودک خود را می بینید، واقعاً نمی دانید چگونه است تا زمانی که واقعاً آن را تجربه کنید و این یکی از جادویی ترین احساسات در جهان است. جهان،” او گفت. “من خیلی عاشق فرشته کوچولویم هستم.”

کارداشیان ها با ارسال یک هدیه گران قیمت برای خانواده سه نفره تولد پسر بچه پاریس هیلتون را جشن گرفتند.

او افزود: “من می خواهم از او محافظت کنم و هر ثانیه با او باشم. تو این غریزه مادری را داری که من قبلاً نداشتم. اکنون احساس کاملی دارم.”منبع

“کیم [Kardashian] و کورتنی [Kardashian] و کریس [Jenner] این آلپاکای غول پیکر را برای من فرستاد با اندی کوهن به صورت زنده چه اتفاقی می افتد را تماشا کنید.

او گفت: «تمام زندگی من بسیار عمومی بوده است. “من هرگز چیزی برای خودم نداشتم. ما تصمیم گرفتیم که می خواهیم تمام این تجربه را برای خودمان داشته باشیم.”

هیلتون و ریم در ژانویه 2023 از پسرشان فینیکس از طریق رحم اجاره ای استقبال کردند. این غول همچنین با کوهن در مورد آنچه که از مادر شدن انتظار نداشت صحبت کرد.

او اضافه کرد که همسرش، کارتر ریوم، نیز برای خوش آمدگویی به اولین فرزندشان یک کالای لوکس کودک خرید.