کارت های کریسمس خانواده سلطنتی در طول سال ها: عکس

کیت و ویلز نیز در سال 2015 وارد روحیه کارت کریسمس شدند و این ناز را در جهان منتشر کردند.

چارلز و کامیلا عکسی از تور سلطنتی خود در کرواسی در سال 2016 انتخاب کردند، و بله: آنها یک بار دیگر کارت را در درخت کریسمس فرو بردند.

خانواده سلطنتی برای کارت کریسمس سال 1957 خود به حال و هوای آرام تری روی آوردند، که شاهزاده چارلز با دو پسر بسیار خوب و جشن بازی می کرد.

این کارت کریسمس 1991 (بالا) پنج سال قبل از طلاق چارلز و دایانا در سال 1996 گرفته شده است. متأسفانه، کارت 1997 در سالی ارسال شد که دیانا به طرز غم انگیزی در یک تصادف اتومبیل در اواخر ماه اوت درگذشت.

امسال، چارلز و کامیلا تصمیم گرفتند به گیرندگان کارت خود نگاهی صمیمی تر به کشتی خود داشته باشند. عاشق یک لحظه سلطنتی PDA!

شاهزاده لویی حال و هوای کاملی دارد.

چگونه! جذاب! هستند! آنها!!! 😭

اولین نگاه رسمی ما به بچه لیلیبت!!!!

متأسفم، هنوز کار چارلز و کامیلا روی درخت تمام نشده است! این زوج سلطنتی در جشن تولد 70 سالگی کامیلا هستند که هیچ کدام از ما به آن دعوت نشده بودیم.

هیچ چیز مانند ژست گرفتن در مقابل انبوهی از کنده های چوبی “فصل تعطیلات” را فریاد نمی زند!

چه، شما در کریسمس با قایق خود ژست نمی گیرید؟

بله، آن دختر کوچک بامزه، شاهزاده الیزابت آن زمان است – که در ادامه ملکه الیزابت، با نام مستعار مادر شاهزاده چارلز، دوگانه با نام مستعار پرنس هری و مادربزرگ پرنس ویلیام شد. این کارت تعطیلات او به هنگ نگهبانان گرنادیر ارتش بریتانیا است، در صورتی که کنجکاو باشید!

اینستاگرامAP

این دو به آن بازگشته اند.

کارت های کریسمس خانواده سلطنتی

این عکس خانوادگی لذت بخش از کمبریج ها در خانه روستایی آنها گرفته شده است، جایی که آنها به گمانم برای استراحت از قصر می روند.

چارلز و کامیلا از این عکس عروسی خود به عنوان کارت رسمی خود در سال 2005 استفاده کردند psst: اگر تعجب می کنید که آن افرادی که در کنار کامیلا هستند چه کسانی هستند، آنها فرزندانش لورا لوپس و تام پارکر بولز هستند.

یک کارت کریسمس بسیار معمولی از ملکه مری و پادشاه جورج به سربازان بریتانیایی. راستی کریسمس فراموش نشدنی CHEER مشهود است!

هشدار داد که این در درخت نیست، اما امیدواریم امسال در برخی از تزئینات خود را حفظ کنند!

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

در حالی که همه کارت‌های کریسمس خانواده سلطنتی در دسترس عموم نیستند، بسیاری از آنها در طول سال‌ها با ما افراد غیر سلطنتی به اشتراک گذاشته شده است. به علاوه، زمانی ملکه و شریک. با پیوستن به اینستاگرام، آنها شروع به ارسال کارت های کریسمس خود در رسانه های اجتماعی کردند – حتی برنامه ریزی عکس های ویژه فقط برای اهداف پرتره تعطیلاتشان.

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

ببینید، اولین کارت کریسمس چارلز در نقش پادشاه، در کنار کامیلا با کلاهی شاد.

گل ها؟ برای کریسمس؟ انصافا… راهگشا.

در اینجا نگاهی به کارت کریسمس شخصی شاهزاده چارلز در سال 1999 داریم که در آن او به همراه هری، ویلیام و یک جفت چکمه چرمی چشمگیر تا بالای زانو دیده می شود.

ببینید، چارلز و کامیلا یک را آزاد می کنند مقدار زیادی کارت های تعطیلات را دوست ندارید و چیزی جز قرار دادن آنها در درخت کریسمس و سپس به اشتراک گذاشتن آنها با جهان نیست. همینه که هست!!!

به شرطی که این عکس دایانا و چارلز با شاهزاده ویلیام و پرنس هری در JCPenney محلی گرفته شده باشد. من آن پس زمینه را در هر جایی می شناسم.

من فقط می توانم فرض کنم که موضوع تصمیم گیری شده در مورد این یکی “کلاه” بود.

مانند بسیاری از افرادی که بسیار کمتر از من تنبل هستند، خانواده سلطنتی در طول تعطیلات برای دوستان و آشنایان خود کارت کریسمس می فرستند. و از آن زمان این کار را انجام داده اند کمترین اوایل دهه 1900، زمانی که کارت‌ها کمتر «شاد و روشن» و بیشتر…خوب، تسخیر شده بودند، اگر صادق باشم. (به طور جدی، در آن عکس مربوط به سال 1914 مستقیماً در چشمان شاه جورج نگاه نکنید، احتمالاً نفرین شده است.)

این پرتره رسمی از کمبریج در کاخ کنزینگتون گرفته شده است و نمی تواند باشد بیشتر برخلاف حال و هوای آنها در سال 2018، پس با ما همراه باشید.

چارلز و کامیلا برای عکس های 2012 فوق العاده رسمی شدند و به طور نامحسوس به همه یادآوری کردند که آنها در واقع سلطنتی هستند. در صورتی که شما فراموش کرده اید!

ببینید، عکسی جادویی از مگان و هری در حال تماشای آتش بازی در مراسم عروسی خود. اولین کارت کریسمس عالی برای این زوج زیبا.

من، برای اولین بار، احساس می کنم که چقدر پرنس چارلز در این عکس با والدینش و پرنسس آن گیج به نظر می رسد.

بهترین کارت‌های کریسمس سلطنتی را در طول سال‌ها بررسی کنید—از زمان ملکه الیزابت صرفاً شاهزاده، به عکس های خانوادگی دنج کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام، به اولین کارت شاهزاده هری و مگان مارکل به عنوان یک زوج، تا به معنای واقعی کلمه 1000 عکس از کامیلا و چارلز (و البته تعدادی از چارلز و دایانا قبل از جدایی آنها) تا اولین حذف کارت در سال 2022!

گیج شده‌اید که چرا عکس‌های خانواده‌ام از دهه 1980 به این زیبایی تبدیل نشده است؟ من خواستار انجام مجدد هستم