کارا دلوین فقط برای پاییز نوتلا قهوه ای شد—عکس ها را ببینید

گتی ایماژ

ما پیش‌بینی کردیم که رنگ موهای قهوه‌ای متوسط ​​گرم برای پاییز محبوب باشد و Delevinge در حال حاضر جلوتر از بازی است. او رنگ جدید را در مراسم معرفی خط مد Cara Loves Karl Paris با کارل لاگرفلد در 27 سپتامبر در هفته مد پاریس فاش کرد.

ابروهای ضخیم و قهوه ای تیره و موهای بلوند پلاتینی کارا دلوین واقعاً یک دوران را تعریف کردند (و مسلماً به بازگرداندن ابروهای پرپشت کمک کردند). اما امروزه متوجه می‌شوید که دلوین بیشتر از رنگ موی بلوند عسلی استفاده می‌کند یا به ریشه‌های سبزه‌اش بازگشته است، تغییری شدید از رنگ بلوند روشن. برای فصل پاییز 2022، او یک سایه قهوه ای گرم به نام قهوه ای نوتلا را امتحان می کند.

به طور طبیعی، او در یکی از لباس‌های خودش در این مهمانی شرکت کرد: یک لباس کت مشکی کمربند دار با چکمه‌های جیر مشکی تا بالای ران، یک لبه قرمز روشن و موهای قهوه‌ای نوتلا. امواج دارچینی او از وسط جدا شده بودند تا ظاهری ساده و بی دردسر داشته باشند که به نظر می رسد برای مدل برند باشد. ریشه‌ها قهوه‌ای تیره‌تر بودند که به‌طور یکپارچه به قهوه‌ای کاراملی روشن‌تر برای سبک کلاسیک امبره محو می‌شدند. بافت خفیفش روی کیک بود.

دلوین با موهای سبزه تیره ترش عملاً قابل تشخیص نیست. باورش سخت است که این مدل زمانی موهای تقریباً بلوند سفیدی داشت با تغییر 180 درجه که رنگ موهایش متحمل شده بود. اما چه موهای بلوند روشن داشته باشد یا چه موهای سبزه ای گرم، می دانیم که بدون شک زیبا به نظر می رسد.

این پست در ابتدا در تاریخ منتشر شده است جذابیت.
منبع