کاخ باکینگهام عنوان فرزندان هری و مگان را در وب سایت رسمی سلطنتی به روز کرد.

گفته می‌شود که پری، بازیگر، فیلمساز و کارآفرین چند خط فاصله، از خانه‌اش در آتلانتا به همراه یک گروه کر 10 نفره گاسپل که اجرا می‌کردند، پرواز کرد. اوه روز شاد و این نور کوچک من. آهنگ دوم برای هری و مگان معنای عمیقی احساسی دارد زیرا در مراسم عروسی سلطنتی آنها در سال 2018 اجرا شد. بنا بر گزارش ها، پس از مراسم، مهمانان از یک بعد از ظهر از غذا و رقص لذت بردند و آرچی به همراه خواهر یک ساله خود به میدان رقص رفتند. .

گفته می شود یک منبع ناشناس اضافه کرده است که دوک و دوشس پادشاه چارلز سوم، ملکه همسر و شاهزاده و پرنسس ولز را به مراسم غسل تعمید دعوت کردند که هیچ یک از آنها در مراسم غسل تعمید حضور نداشتند.

خود هری و مگان در سال 2020 به دلیل تصمیم آنها برای کناره گیری از سمت اعضای خانواده سلطنتی، از وضعیت HRH محروم شدند، اگرچه هنوز به عنوان دوک و دوشس سارابطه شناخته می شوند.

این مقاله برای اولین بار در تاتلر
منبع

باید دید که آیا دوک و دوشس سارابطه و شاهزاده و شاهزاده خانم جوان برای تاجگذاری در کلیسای وست مینستر در تاریخ 6 می به بریتانیا سفر خواهند کرد یا خیر. اگر این کار را انجام دهند، این اولین دیدار هری و مگان از زمان انتشار خاطراتش خواهد بود. یدکیو مصاحبه های انفجاری پیرامون آن.

پس از به قدرت رسیدن پادشاه چارلز سوم پس از مرگ ملکه الیزابت دوم در سپتامبر گذشته، آرچی و لیلیبت اکنون نوه های مستقیم یک پادشاه هستند. در آن زمان گزارش شد که اگر والدینشان بخواهند آنها را به این شکل بسازند، بنابر این، آنها حق دارند شاهزاده آرچی و پرنسس لیلیبت نامیده شوند، و طبق گزارش ها، پادشاه با صدور یک حق اختراع نامه جدید موافقت کرده است.

در زمان تولد آرچی و لیلیبت، به ترتیب در ماه مه 2019 و ژوئن 2021، این خواهر و برادر به عنوان شاهزاده و شاهزاده خانم انتخاب نشدند. این مطابق با اختراع نامه چند صد ساله ای بود که توسط پادشاه جورج پنجم در سال 1917 تصویب شد، که نشان می داد فقط نوه های پادشاه (به علاوه اولین نوه شاهزاده ولز) می توانند این عنوان را داشته باشند. فرزندان شاهزاده و پرنسس ولز پرنس جورج، پرنسس شارلوت و پرنس لوئیس هستند.

طبق گزارش یک منبع ناشناس، مراسم غسل تعمید هفته گذشته که در خانه خانواده در محله A-list مونته سیتو، سانتا باربارا برگزار شد، با حضور 20 تا 30 مهمان برگزار شد. مردم می افزاید که شرکت کنندگان شامل مادر دوشس، دوریا راگلند، پدرخوانده لیلیبت، تایلر پری و یک مادرخوانده ناشناس بودند.