کاخ باکینگهام جلسه ای برای عذرخواهی برای حادثه نژادپرستانه در مهمانی کامیلا برگزار می کند

انجمن مطبوعات

در همین حال، کاخ گفت، فولانی، “که به طور ناعادلانه وحشتناک ترین سیلی از سوء استفاده ها را در رسانه های اجتماعی و جاهای دیگر دریافت کرده است، این عذرخواهی را پذیرفته است و قدردانی می کند که قصد سوء قصد نداشته است.”

نشست نژادپرستی کاخ

کاخ در بیانیه‌ای اعلام کرد: «در این جلسه، پر از گرما و درک، بانو سوزان صمیمانه از اظهارنظرهای مطرح شده و ناراحتی‌هایی که برای خانم فولانی ایجاد کردند، عذرخواهی کرد». بیانیه امروز. خانم سوزان متعهد شده است که آگاهی خود را نسبت به حساسیت های موجود بیشتر کند و از فرصتی که برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مسائل در این زمینه به دست می دهد سپاسگزار است.

Sistah Space یک سازمان مستقر در لندن است که از زنان قربانی خشونت خانگی حمایت می کند.

منبع

این حادثه در پذیرایی خشونت علیه زنان و دختران همسر ملکه در کاخ باکینگهام در 29 نوامبر رخ داد. در آنجا، لیدی سوزان هاسی (زن دست راست سابق کامیلا و مادرخوانده شاهزاده ویلیام) به شدت با فولانی، که سیاه پوست و بریتانیایی است، با سؤالاتی در مورد آن مواجه شد. نژاد و پیشینه او

اکنون که این دو زن صحبت کرده اند و ظاهراً این موضوع را پشت سر گذاشته اند، کاخ گفت که خانواده های سلطنتی “به تمرکز خود بر مشارکت و تنوع ادامه خواهند داد، با یک برنامه کاری پیشرفته که دانش و برنامه های آموزشی را گسترش می دهد و آنچه را که می توان آموخت. از سیستاس اسپیس، و اطمینان از دسترسی به همه اعضای جوامعشان.”

ملاقات نگوزی فولانی، بنیانگذار سیستاس اسپیس و لیدی سوزان هوسی، صبح امروز در کاخ باکینگهام برگزار شد.

فولانی جزئیات گفتگوی دردسرساز را در توییتر خود به اشتراک گذاشت و به زودی، کاخ عذرخواهی کرد. حتی شاهزاده ویلیام و کاترین، سخنگوی پرنسس ولز نیز در این مورد اظهار نظر کردند.

کاخ باکینگهام جلسه ای ترتیب داد تا حادثه نژادپرستی را جبران کند که در یک پذیرایی که ماه گذشته توسط کامیلا، ملکه کنسورت برگزار شد، رخ داد.