کاترین مک فی روتین مراقبت از پوست خود را کنار می گذارد

در زیر، کاترین مک فی روتین مراقبت از پوست خود را رها می کند.

پاک کننده های آرایش من

بعد از استفاده از دستمال مرطوب، پوستم را می شوم. من از محصولات مختلف زیادی استفاده کرده ام، اما ساده ترین موردی که در تمام این سال ها به طور مداوم از آن استفاده کرده ام، Dermalogica است. من قدیمی هستم. من از روغن پیش پاک کننده استفاده می کنم. بوی عالی میده به محض برخورد با آب، کمی به یک پاک کننده کدر تبدیل می شود. من فقط یک قطره کوچک انجام می دهم زیرا مقدار کمی باعث می شود که راه طولانی را طی کند. من عاشق پاک کننده صورت هستم که کف می کند و تمام باقی مانده های آرایشی را که دفعه اول نداشتم، می گیرد.

سرم من

کرم دست

من خیلی خوش شانس بودم که در سنین پایین استفاده از ضد آفتاب را یاد گرفتم. خنده دار است زیرا من هنوز ملاسما می گیرم، که لزوما آسیب نور خورشید نیست، اما به نظر آسیب خورشید می رسد. منظورم این است که همه درجاتی از آفتاب آسیب خواهند دید. EltaMD 100٪ کرم ضد آفتاب مورد علاقه من است زیرا برای من به عنوان یک مرطوب کننده نیز عمل می کند. من فقط می توانم به معنای واقعی کلمه صورتم را بشورم و به غیر از سرم ساندری و ضدآفتاب، هیچ چیز دیگری نپوشم. این تمام چیزی است که نیاز دارم.

ژل حمام و دوش شکر لیچی تازه

حسن نیت

کاترین مک فی مدت هاست که به مراقبت از پوست علاقه مند بوده است. در 10 سالگی، این بازیگر و خواننده پس از اینکه مادرش به او گفت که از چین و چروک جلوگیری می کند، به طور مداوم شروع به استفاده از کرم ضد آفتاب کرد. او با خنده می‌گوید: «به‌جای نگرانی‌های بهداشتی، نگرانی‌های بیهوده بود، حتی در 10 سالگی. مک فی در نوجوانی – که اخیراً خط جواهرات خود را با نام KMF Jewelry راه اندازی کرده است – حداقل یک بار در ماه برای استخراج از زیبایی شناسی مورد علاقه خود بازدید می کرد. او به خاطر می‌آورد: «من معمولاً بعد از مدرسه در تمرین‌های تئاتر موزیکال خود حاضر می‌شدم، زیرا او فقط به شهر می‌رفت. اما من هرگز در دبیرستان دچار جوش نشدم، و فکر می‌کنم به این دلیل است که من واقعاً برای تمیز کردن پوستم کوشا بودم.»

من می‌خواهم به دوست واقعاً بزرگم سحر سنجر، که حدود یک سال پیش شرکتش Sundree را راه‌اندازی کرد، یک تمجید و ستایش بزرگ کنم. او یک سرم زیبا دارد که من واقعاً آن را دوست دارم، سرم آبرسان صورت Ryse + Shyne. این یک نقطه قیمت شگفت انگیز است و چسبنده نیست. برخی از سرم ها می توانند کمی چسبنده باشند، اما این یکی قوام کاملی دارد. او همچنین تکه های چشمی واقعا عالی می سازد. من این کارها را هر روز انجام نمی دهم، اما قطعاً دوست دارم بعد از پاکسازی از سرم او استفاده کنم.

این بیشتر در مورد تغییر نگرش است. او توضیح می‌دهد: «من همیشه به ظاهرم اهمیت می‌دهم، اما اکنون پذیرش بیشتری با خودم وجود دارد. یادم می‌آید، در 22 سالگی، اینطور گفتم: “اوه خدای من، من یک خط دارم.” اما این زیبایی بزرگ‌تر شدن است – حالا من عشق و لطف بیشتری برای خودم دارم.»

سرم صورت

EltaMD UV Clear Broad-Spectrum SPF 46

لوازم ضروری دوش من

تصویر ممکن است موارد زیر را شامل شود: بطری، شیکر، و لوازم آرایشی و بهداشتی

من عطردار بزرگی نیستم، اما دو مرطوب کننده وجود دارد که به جای آن از آنها استفاده می کنم. لوسیون بدن کیهل خیلی خوب است. من یک لوسیون بدن نسبتا غلیظ را دوست دارم، و به اندازه کافی غلیظ است. من یک کوزه بزرگ از آن دارم که یک سال تمام برایم دوام می آورد. و سپس دیگری که استفاده می کنم لوسیون بدن Laura Mercier Crème Brûlée است. من در واقع آن را با کیهل ترکیب می کنم زیرا رایحه آن به قدری قوی است که نمی خواهم از آن دسته افرادی باشم که وارد اتاق می شوند و مردم فکر می کنند، اوه-او عطر زیادی زده بود. این یک مرطوب کننده عالی است، اما بوی عطر بسیار قوی است – به روشی واقعا عالی. من فقط دوست دارم کمی کمتر باشد زیرا بوی آن در تمام طول روز باقی می ماند. در واقع، صبح روز بعد من هنوز آن را روی بدنم بو خواهم کرد. این بوی وانیل زمستانی و چوبی است و همیشه از من تعریف می شود: “این چیه که می پوشی؟” چون عطر نیست، بویی شبیه چیزی که بقیه می پوشند نمی دهد. عجیب است چون بوی آن را در هیچ کس حس نمی کنم. من می دانم. اگر آن را بو کنم، می گویم: “اوه، تو لورا مرسیه را پوشیده ای.” این یک عطر وانیلی معمولی نیست. متفاوت است. نمی توانم تصور کنم کسی از آن لوسیون استفاده کند و سعی کند با آن عطر بزند. شما نمی توانید رقابت کنید. این خیلی شدید است. و اگر به درستی استفاده شود، شگفت انگیز است.

Anna Moeslein معاون سردبیر است زرق و برق.
منبع

حسن نیت

پولیش بدن

حسن نیت

شوهر من از شستشوی بدن متنفر است. این بدان معنا نیست که نمی‌توانم شستشوی بدن را دوست داشته باشم، اما اگر ژل دوش تمام شود، مستقیماً به صابون‌فروشی Dove می‌روم که از کودکی عاشق آن بودم. من معمولا فقط از آن استفاده می کنم. بسیاری از اسکراب‌ها و ژل‌های بدن عالی وجود دارد، اما من واقعاً Fresh را دوست دارم. ژل دوش لیچی شگفت انگیز است و من عاشق استفاده از لاک بدن شکر قهوه ای هستم.

روال مراقبت از پوست صبح و شب من یکسان است. در شب من از طرفداران پر و پا قرص دستمال مرطوب Neutrogena هستم. من همیشه بوده ام. من همچنین عاشق دستمال مرطوب مک هستم. فکر می‌کنم آنها اولین کسانی بودند که با آن دستمال‌های پاک‌کننده آرایش بیرون آمدند، و من هرگز با این دستمال‌ها مشکلی نداشتم. و فقط به اندازه کافی رایحه گلی وجود دارد که دلپذیر است.

پاک کننده من

کرم دست Laura Mercier Crème Brûlée

شامپو بدن

من عاشق ExfoliKate کیت سامرویل هستم. اون یکی رو زیر دوش میذارم این کار را شاید هفته ای یکی دو بار انجام می دهم. من باید برخی کارها را زیر دوش انجام دهم، زیرا صبری که برای مراقبت از پوست دارم زیاد شده است… اساساً فقط می خواهم به رختخواب بروم و بخوابم. اگر بتوانم چیزهای خاصی مانند اسکراب بدن و ExfoliKate را به حمام اضافه کنم، مورد علاقه من است.

ضد آفتاب من

سرم آبرسان صورت Sundree Ryse + Shyne

مرطوب کننده من

اکنون که پسرش تقریباً دو ساله است، مک فی به روال های مراقبت از پوست قدیمی خود بازگشته است – با برخی تغییرات. او می‌گوید: «هیچ‌وقت آنطور که نباید، پوست ۲۲ ساله‌ام همان چیزی نمی‌شود. “من 38 سال دارم. دیدگاه من اکنون این است که اگر پوست شما تمیز و مرطوب است، آن موقع است که بهترین به نظر می رسد.” با این حال، برخی از عادات قدیمی به سختی از بین می روند: “شوهرم می گوید: “این مدت در حمام چه کار می کنی؟” و من یا خودم را استخراج می کنم یا با خط جواهراتم بازی می کنم.”

حسن نیت

من تقریباً از هر مرطوب کننده ای استفاده خواهم کرد، اما چند نوع مختلف دارم که اکنون استفاده می کنم. من از طرفداران پر و پا قرص مرطوب کننده iS Clinical هستم. اگر از مرطوب‌کننده‌های سنگین‌تری مانند لامر استفاده کنم، این نوع کرم دور چشم من نیز عمل می‌کند.

لایه بردار من

لایه بردار بدن لهستانی شکر قهوه ای تازه

لوسیون من

این عادات تا بزرگسالی ادامه یافت. مک فی می گوید: «این همیشه برای من یک چیز واقعی بود. “بعد باردار شدم.” او در حالی که پسرش با همسرش دیوید فاستر باردار بود، دچار ملاسما شده بود، وضعیتی که باعث ایجاد لکه ها و لکه های تیره تر از رنگ طبیعی پوست شما می شود. او ابتدا سعی کرد با کرم‌های سفیدکننده و لایه‌بردارها با آن مبارزه کند، قبل از اینکه در نهایت به یک رویکرد طبیعی‌تر بپردازد. او می گوید: “من متوجه شدم که این چیزی نیست که بتوانم واقعاً به طور کامل با آن مبارزه کنم.” بنابراین من فقط اجازه می‌دهم هورمون‌هایم عبور کنند و تغییر کنند. و تقریباً فروکش کرده است.»