کاترین مک فی با دیوید فاستر ۷۳ ساله بچه دیگری می خواهد، اما «عجله ندارد»

به غیر از رنی، فاستر دارای شش دختر بالغ از روابط قبلی است که بزرگترین آنها 52 سال سن دارد. به نظر می رسد کاترین مک فی رابطه بازیگوشی خاصی با دخترخوانده ۴۰ ساله اش ارین دارد. در ژوئیه 2019، این خواننده مجموعه‌ای از عکس‌های آرایش شده با همسرش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: «بیچاره… حیف که خیلی مورد توجه قرار نمی‌گیرد».

منبع

او افزود: “ما نمی توانیم سواری را که در آن بوده ایم باور کنیم.”

این خواننده 38 ساله در فوریه 2021 به همراه همسر 73 ساله خود، تهیه کننده موسیقی دیوید فاستر، اولین فرزندش، رنی، را به دنیا آورد. اگر مک فی این کار را انجام دهد، رنی تنها فرزند او نخواهد بود. مک فی در حین حضور در برنامه گفت: “من خیلی دوست دارم بچه دیگری داشته باشم، اما خواهیم دید.” تیاو نمایش جنیفر هادسون، که در 27 ژانویه پخش شد. “ما در هیچ عجله ای دیوانه وار نیستیم، اما امیدوارم که اینطور باشد زیرا من عاشق مادر بودن هستم، واقعاً آن را دوست دارم.”

مک فی به رقابت پرداخت اسطوره آمریکایی در سال 2006، در جایگاه دوم تیلور هیکس برنده فصل پنجم قرار گرفت. فاستر اتفاقاً در همان سال به عنوان مربی مهمان به مسابقه پیوست. طبق گزارش ها، رابطه آنها در سال 2017 عاشقانه شد و این زوج در سال 2019 در آناکاپری، ایتالیا با هم ازدواج کردند. مک فی به هادسون گفت: “عجب واقعی است.” “این واقعیت که ما هنوز، گاهی اوقات، به یکدیگر نگاه می کنیم و نمی توانیم باور کنیم که مدت ها قبل با هم آشنا شده ایم. ما با زوج های دیگر به تعطیلات رفتیم – مانند سایر زوج های مهم – و واقعاً دوستان خوبی بودیم.

کاترین مک فی فاستر آنقدر دوست دارد که مادر شود، او می خواهد فرزند دیگری داشته باشد… در نهایت.

وقتی نوبت به پسر 23 ماهه اش می رسد، مک فی به هادسون، یکی از دوستانش نیز گفت: اسطوره آمریکایی زاج، که آواز خواندن “کت و شلوار قوی او” نیست. او افزود: “یعنی او زیر 2 سال است، بنابراین من سعی نمی کنم اینجا خیلی انتقادی باشم.”