کاترین زتا جونز زندگی واقعی چهارشنبه آدامز را پرورش داد — ویدیو را تماشا کنید

“کریس، دختر واقعی من به عنوان یک دختر کوچک. 🤣 من ۱۹ سال و ۹ ماه است که یک چهارشنبه آدامز در زندگی ام داشتم.🤣 مورتیسیا و من تو را دوست دارم ابر بارانی کوچک من🖤،” این بازیگر در اینستاگرام نوشت که هزاران لایک و کامنت از طرف فالوورها جمع آوری کرد که موافق این دختر هستند. کمی وای در او. (خود کریس این ویدئو را با پیام “the sass” در استوری هایش دوباره پست کرد.)

مطمئناً صدای خنده برنده اسکار را می شنویم…

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

کاترین زتا جونز آن را کاملاً در نقش مورتیشیا آدامز در آهنگ جدید نتفلیکس می کشد. چهار شنبهو او فقط سلاح مخفی خود را در آماده شدن برای قسمت فاش کرد: دختر 19 ساله اش، کریس.

در برنامه چهارشنبه، که جنا اورتگا آن را تا حد کمال بازی می‌کند، می‌خواهد از مادرش فاصله بگیرد، مادرش که او را بدون توجه به عشقش دوست دارد. با این حال، کریس و کاترین (و مایکل)، بسیار نزدیک به نظر می رسند. در اینجا چیزی است که این نوجوان اکنون برای تولد والدینش (بله، آنها تولد یکسانی دارند) سال گذشته پست کرده است:

کریس زتا داگلاس، کوچک‌ترین فرزند CZJ و مایکل داگلاس، ظاهراً در دوران رشد کمی از فاز «ترسناک-کوکی-اسرارآمیز-شعب‌آمیز، کاملاً بد» برخوردار بود. در یک ویدیوی بازگشتی که زتا جونز در 22 دسامبر در اینستاگرام منتشر کرد، یک کریس جوان در حالی که آنها یک آهنگ “میو” را در نوعی مجلس هالووین می خوانند، به همکلاسی های خود خیره می شود. با یک پیراهن راه راه و خط چشم مشکی ضخیم، کریس تا حدودی شبیه نوجوان گوت مورد علاقه همه به نظر می رسد، به خصوص در انتهای ویدیو، زمانی که او به مادرش رو می کند با این جمله “آیا می توانی این هنجارها را باور کنی؟” خیره شدن و تمسخر

(برای بازگشت شیرین مادر و دختر، انگشت خود را تا انتها بکشید.)