ژیزل بوندشن و تام بردی بیش از یک ماه است که جدا از هم زندگی می کنند

این اتفاق پس از آن رخ می دهد که بردی 11 روز از تمرین مرخصی گرفت “برای رسیدگی به برخی مسائل شخصی” و به خبرنگاران گفت: “هرکسی موقعیت های متفاوتی دارد که با آنها سر و کار دارد و همه ما چالش های منحصر به فردی در زندگی خود داریم. من 45 سال دارم. پیر، مرد، چیزهای زیادی در حال انجام است، بنابراین شما فقط باید تلاش کنید و زندگی را به بهترین شکل ممکن رقم بزنید. می دانید، این یک روند مداوم است.”

با این حال، منبع دیگری پیشنهاد کرد که این بار فقط در مورد برادی نیست. آنها گفتند: “ژیزل اکنون مشغول زندگی خود است و مدتی را دور از تام در میامی و نیویورک گذرانده است.” آنها افزودند که این زوج برنامه‌ای برای نقل مکان از خانه فعلی خود در میامی ندارند.

شایعات در مورد اختلاف بین بوندشن و بردی به سرعت پس از تغییر نظر مدافع NFL در مورد بازنشستگی از فوتبال آغاز شد. اکنون منابع گفتند مردم که این زوج بیش از یک ماه است که “زندگی جداگانه” دارند. در حالی که دوری طولانی بردی از فرزندانش در گذشته باعث ایجاد مشکلات زناشویی برای این زوج شده است، یک منبع ادعا می کند که این دوره در طول فصل فوتبال برابر است. یک منبع گفت: “در طول فصل، آنها زندگی جداگانه ای دارند.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

آنها ادامه دادند: “هر دو می خواهند در میامی زندگی کنند، آن را دوست دارند و دوستان زیادی در آنجا دارند.”

محتوای اینستاگرام

در میان شایعات شایع جدایی، یک گزارش جدید حاکی از آن است که ژیزل بوندشن و تام بردی در شش هفته گذشته جدا از هم زندگی کرده اند.

اخیرا، بوندشن اعتراف کرد که درباره بازگشت همسرش به بوکانیرز “نگرانی” دارد. او گفت: “بدیهی است که من نگرانی های خود را دارم – این یک ورزش بسیار خشن است و من فرزندانم را دارم و دوست دارم او بیشتر حضور داشته باشد.” ال در داستان جلد شماره اکتبر خود. من قطعاً بارها و بارها با او صحبت کرده ام. اما در نهایت، من احساس می کنم که همه باید تصمیمی بگیرند که برای آن کارساز باشد [them]. او نیز باید شادی خود را دنبال کند.»

منبع